Hlavní navigace

Čápi s mákem propadli: 428 tisíc diváků. Asi je přesuneme, říká šéf Primy

4. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 3. 2011

Pouhých 428 tisíc diváků sledovalo čtvrteční úvodní díl druhé řady kuchařské celebrity show Čápi s mákem na televizi Prima. V hlavním vysílacím čase od 20 hodin tak Prima zaujala v průměru jen 11 procent dospělého publika. Oproti loňské první řadě tohoto pořadu sledovanost klesla zhruba na polovinu a vedení Primy se nyní rozhoduje, zda show nepřesune z lukrativního času jinam. Více diváků totiž oslovila i soutěž Vysoká hra na programu ČT 1 (610 tisíc).

K TÉMATU: Pornoherec a producent Robert Rosenberg na Primě v Čápech s mákem

Vypadá to, že to lidi neoslovilo a že to budeme muset nějak řešit, řekl serveru DigiZone.cz generální ředitel Primy Marek Singer. Podle jeho slov je pravděpodobné, že televize ve čtvrtek od 20 hodin nasadí nějaký jiný pořad. Singer ale upozorňuje, že výběr náhrady za Čápy s mákem musí být ekonomický. Prima nechce soutěžit se seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 na konkurenční Nově o pozici lídra v tomto čase, protože by to znamenalo příliš velké náklady.

ČTĚTE TAKÉ: Farmář hledá ženu půjde na Primě v pondělí, Čápi s mákem ve čtvrtek

ebf - tip do článku - debata

Například v úterý Prima vysílá proti Ordinaci na Nově talk show Nikdo není dokonalý a dosahuje průměrného podílu 18 procent. Takový výsledek mě naprosto uspokojuje, říká Singer. Prima připravila Čápy s mákem se slovenskou televizí Joj, která tento pořad nasadí pod názvem Kapor na torte v neděli večer po další společné česko-slovenské soutěži Šéfka.

Velký rozhovor DigiZone.cz s generálním ředitelem Primy Markem Singerem čtěte v úterý 8. března na DigiZone.cz

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).