Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Českému DVB-T zoufale chybí dětský kanál. Uspět by mohly i další stanice od anonym - Název Telka napovídá, že zpravodajský kanál to nebude.

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 1. 2013 13:24

  Steve

  No, chybí José vylepšení pokrytí muxu3 na sekundární vysílače, aby SFN fungovalo tam kde fungovat má. A pak ještě musí mux4 pokračovat na vylepšení pokrytí a hlavně na technické kvalitě muxu4 a aby to z vysílačů fakt hrálo stabilně.

 • 29. 1. 2013 1:24

  bez přezdívky

  No to asi ne... Ten dětský by to býti mohl...Ostatně buh ví, co se děje... Když mohla Nova upatlat s MTV onu pofidérní MTV CZ, tak co by nemohla být nějaká větší utajená spolupráce s p.Pařízkem ? Tedy v rámci toho, že oni mu obsadí mux / Fanda atd. /on jim mohl klidně přepustit onen název TELKA. Tedy může tam být nějaká kooperace, oni mohou udělat jeho vysněnou dětskou Telku, na kterou on sám nemá prostředky a pojedou mu to v mux 4 z čehož ty prostředky mít bude atd.... To, že je tam právě tento název o něčem vypovídá....

 • 28. 1. 2013 23:56

  bez přezdívky

  Já se domnívám, že českému DVB-T nechybí už nic. Tedy multiplexy 1,2,3,4 jsou zaplněny uspokojivě a nic dalšího není potřeba.

  Nic méně v ČT se asi zbláznili a hovoří neustále o dvou dalších stanicích. Tedy ČT 5 dětský. A ČT 6 regionální zprávy a informace.

  O tomtéž mele i p.Pařízek. Tedy také by chtěl dětskou stanici a také by chtěl regionální zpravodajství.

  Otázkou je, co bude onen tajemný kanál Novy č.7 ? Může to být zrovna jedno z toho. Tedy onen údajně požadovaný dětský.
  / V NSR působí volně nejen KiKa, ale také třeba Super RTL nebo Anixe HD .../ A vytřeli by tím zrak i ČT i Pařízkovi.

  Nebo to můžou být ony zprávy, které má Nova jen na webu a může tedy dojít ke komerční náhradě Z1 z pozice Nova group.

  Anebo to také může být cokoli jiného. Třeba dokumentární konkurence pro Prima Zoom. Nebo nějaké konkurence Film CS či CS Kinu ?

  Uvidíme tedy s čím přijde ona Nova 7... Toť ta otázka.

  V každém případě regionální nesmysl Genus Plus nás opustí. A Pětka nás s největší pravděpodobností také opustí. A ani jednoho z těhle dvou strašidel, žádná škoda nebude.

  Počkéme tedy až tato dvě strašidla zmizí a co za divočinu předvede Nova 7.

  Zatím s jejich Nova Music MTV CZ a Smíchov se jim 2x nedařilo. Ovšem, když by dali dětský kanál a vydupali tak s ČT a Pařízkem, to by mi přišlo jako celkem dobrý nápad. Uvidíme.