Hlavní navigace

Český rozhlas bije na poplach, sportovní fandy svolává před MS v hokeji

Lukáš Polák

Ukrojit zájem sportovních fandů chce i společnost Progress Digital, která je provozovatelem Regionální sítě 7, která láká na bezplatný příjem stanice ČT Sport HD.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sportovní fanoušci odpočítávají do největší svátku letošního roku už pouze hodiny. Hokejový šampionát začíná v pátek 1. května, a tak komunikaci směrem k zájemcům o ledový sport zintenzivňuje nejen Česká televize, ale pochopitelně i veřejnoprávní rozhlas. Tradiční vlajkovou lodí bude na jeho vlnách Radiožurnál. Co se týká přímých přenosů, v základní části to budou všechna utkání české hokejové reprezentace, s kompletními přímými přenosy českých zápasů počítá veřejnoprávní médium samozřejmě i ve vyřazovací části šampionátu. Zájemci se mohou těšit pochopitelně i na řadu rozhovorů a pohledy do zákulisí šampionátu.

WT100 tip 1

NEPŘEHLÉDNĚTE: MS v hokeji diváky láká, už Euro Hockey Tour byla letos v Česku nejsledovanější v historii

Ukrojit zájem sportovních fandů chce i společnost Progress Digital, která je provozovatelem Regionální sítě 7 (taktéž označovaný jako multiplex 1a). Ta je jediným celoplošným zemským multiplexem v České republice, která kromě stanic ČT 1 HD a ČT 2 HD nabízí svým divákům právě i ČT Sport HD, tedy program, na němž se bude hokejový šampionát z Prahy a Ostravy odehrávat. Zmíněné stanice jsou i součástí Regionální sítě 10, která je k dispozici v Hanušovicích, Lokti, Peci pod Sněžkou, Jeseníku, Pelechově a Prachaticích. Kanál ČT Sport HD je pochopitelně i součástí nabídky placených služeb v Česku.