Hlavní navigace

Český rozhlas dnes představil pokračování projektu Odhalení

26. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 3. 2009

Digitální program ČRo Leonardo bude pokračovat v „gorilím“ projektu Odhalení. Česky rozhlas dnes k znovuuvedení projektu uspořádal tiskovou konferenci v Divadle Bez zábradlí. „Odhalení pokračuje a v Roce gorily se bude ještě výrazněji orientovat na ochranu goril nížinných ve volné přírodě,“ uvedl vedoucí projektu Miroslav Bobek.

ICTZ23

Internetový přímý přenos gorilí rodiny z pražské zoo bude pokračovat, avšak hlavní náplní projektu bude přinášet informace o gorilách v Africe, o prostředí, ve kterém žijí, o ochraně africké přírody a všech dalších souvislostech, informuje v tiskové zprávě šéf PR Českého rozhlasu René Zavoral. „Zároveň pokračujeme ve shromažďování prostředků na sbírkové konto Odhalení a připravujeme další osvětové aktivity orientované zejména na africké děti,“ dodává Bobek.

Projekt Odhalení je aktivitou digitálního programu ČRo Leonardo. Jeho nedávné přerušení vyvolalo nesouhlasnou reakci ze strany posluchačů a aktivistů. Rozhlas se nakonec rozhodl svoji nejvýraznější imidžovou aktivitu tohoto programu obnovit. Projekt je dostupný na www.rozhlas.cz/od­haleni.