Hlavní navigace

CET 21 spouští portál Voyo s prémiovými seriály z Novy a ženský web

7. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novinky dnes oznámila společnost CET 21, provozovatel webu a televize Nova. Tou hlavní novinkou je videoportál Voyo.cz.  Uživatelé na něm budou moci sledovat živé vysílání TV Nova, sportovní přenosy i širokou nabídku filmových titulů. Za poplatek si budou moci diváci přehrát s předstihem epizody svých oblíbených seriálů, které se na televizní obrazovce objeví až za několik dní, i kterýkoliv film ze široké nabídky. K dispozici bude rovněž archiv se všemi pořady TV Nova i s vybranými zahraničními…

Novinky dnes oznámila společnost CET 21, provozovatel webu a televize Nova. Tou hlavní novinkou je videoportál Voyo.cz

Uživatelé na něm budou moci sledovat živé vysílání TV Nova, sportovní přenosy i širokou nabídku filmových titulů. Za poplatek si budou moci diváci přehrát s předstihem epizody svých oblíbených seriálů, které se na televizní obrazovce objeví až za několik dní, i kterýkoliv film ze široké nabídky. K dispozici bude rovněž archiv se všemi pořady TV Nova i s vybranými zahraničními seriály.

Z několika desítek filmů si návštěvníci stránek budou moci vybrat například i filmové hity: 

  • Milionář z chatrče
  • Bathory
  • Valiant
  • Venkovský učitel
  • Zelené peklo
  • Kawasakiho růže

Cena za jeden film je 50 Kč – 80 Kč, platí se přes SMS a pro přehrání potřebujete Silverlight, trailery jsou ve Flashi. 

KL24

Druhou novinkou je web Krásná.cz, určený pro slečny, dívky, ženy a dámy. Dozvíte se zde témata určená pro tuto cílovou skupinu, například se můžete nechat poučit, co nosí blogerky a pro čtenáře Lupy možná překvapivě článek není úvodem do šablon pro Wordpress.  Nebo se můžete dozvědět, kam poslat svoji knížku, kterou máte v šuplíku, akci www.hleda­seautor.cz.

Oba servery budeme pozorně sledovat, jak se jim bude dařit. Zejména Krásná.cz má již řadu konkurenčních ženských projektů, ženy jsou nyní oblíbenou cílovou skupinou na webu. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl v letech 2008 – 2012 šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Stál u zrodu řady projektů. Je spoluzakladatelem Energomonitoru, v CZ.NIC vedl projekt Turris. Je předsedou místní organizace Pirátské strany v Brandýse – Staré Boleslav.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).