Hlavní navigace

CET 21 spouští portál Voyo s prémiovými seriály z Novy a ženský web

7. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novinky dnes oznámila společnost CET 21, provozovatel webu a televize Nova. Tou hlavní novinkou je videoportál Voyo.cz.  Uživatelé na něm budou moci sledovat živé vysílání TV Nova, sportovní přenosy i širokou nabídku filmových titulů. Za poplatek si budou moci diváci přehrát s předstihem epizody svých oblíbených seriálů, které se na televizní obrazovce objeví až za několik dní, i kterýkoliv film ze široké nabídky. K dispozici bude rovněž archiv se všemi pořady TV Nova i s vybranými zahraničními…

Novinky dnes oznámila společnost CET 21, provozovatel webu a televize Nova. Tou hlavní novinkou je videoportál Voyo.cz

Uživatelé na něm budou moci sledovat živé vysílání TV Nova, sportovní přenosy i širokou nabídku filmových titulů. Za poplatek si budou moci diváci přehrát s předstihem epizody svých oblíbených seriálů, které se na televizní obrazovce objeví až za několik dní, i kterýkoliv film ze široké nabídky. K dispozici bude rovněž archiv se všemi pořady TV Nova i s vybranými zahraničními seriály.

Z několika desítek filmů si návštěvníci stránek budou moci vybrat například i filmové hity: 

  • Milionář z chatrče
  • Bathory
  • Valiant
  • Venkovský učitel
  • Zelené peklo
  • Kawasakiho růže

Cena za jeden film je 50 Kč – 80 Kč, platí se přes SMS a pro přehrání potřebujete Silverlight, trailery jsou ve Flashi. 

MM socky3

Druhou novinkou je web Krásná.cz, určený pro slečny, dívky, ženy a dámy. Dozvíte se zde témata určená pro tuto cílovou skupinu, například se můžete nechat poučit, co nosí blogerky a pro čtenáře Lupy možná překvapivě článek není úvodem do šablon pro Wordpress.  Nebo se můžete dozvědět, kam poslat svoji knížku, kterou máte v šuplíku, akci www.hleda­seautor.cz.

Oba servery budeme pozorně sledovat, jak se jim bude dařit. Zejména Krásná.cz má již řadu konkurenčních ženských projektů, ženy jsou nyní oblíbenou cílovou skupinou na webu. 

Autor článku

Autor byl v letech 2008 – 2012 šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Stál u zrodu řady projektů. Je spoluzakladatelem Energomonitoru, v CZ.NIC vedl projekt Turris. Je předsedou místní organizace Pirátské strany v Brandýse – Staré Boleslav.