Hlavní navigace

Názory k článku Sociální sítě v roce 2017: Konec iluzí o Facebooku. A fake news jsou moderní marketing

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 1. 2018 13:38

  čtenář (neregistrovaný) 149.255.82.---

  A na webu se stále víc používají javascriptové knihovny v neúměrném množství, linkované často z domén třetích stran. Celkový objem načteného kódu javascriptu je na některých portálech i desetinásobný proti zbytku kódu (html, css, obrázky). Je to jako mor. Třeba když otevřu v Mozille server www.lupa.cz, tak mi vyjede procesor na 50 % a roztočí se větráky jak blázen a prohlížeče zamrzne nebo trvá zpracování stránky pět minut... Teprve zákazem javascriptu v nastavení prohlížeče se stránka načte, okamžitě, krásně čitelná.

 • 3. 1. 2018 12:14

  lupa.cz jsou už jako čučkaři

  Exactement! Fake news jsou moderni marketing, protoze marketing je posledni dobou jen ve formatu fake news. Z toho vyplyvaji jen tri moznosti reseni: zakazat, prehlusit anebo pouzivat lepsi, tj. libive lzivejsi jako protizbran.

  Evropa a jeji vlastni manipulatori by si meli vzit priklad ze skoleni ruskych sluzeb. Pokud se siri (dez)informace, muze se nerikat uplna pravda, ale je nutne se v maximalni mozne mire vyhnout lzi. Kdyz se tohle pravidlo porusi nastane efekt, kdy obyvatelstvo prestane brat sdelovaci kanaly vazne - zejmena, kdyz tytez sdelovaci prostredky chteji vest boj proti (dez)informacim tretich stran.