Hlavní navigace

Co nejvíc používáte v mobilu? Nominujte favority na Mobilní aplikaci roku

Autor: Isifa
Redakce

Jaké jsou nejlepší české a slovenské mobilní aplikace? Výsledek tradiční ankety můžete ovlivnit i vy – stačí své oblíbené aplikace nominovat a pak jim dát svůj hlas.

Nominační fáze ankety Mobilní aplikace roku 2013 potrvá do 31. března. Do soutěže můžete přihlásit oblíbené aplikace v celkem sedmi kategoriích: 

  • Aplikace pro lepší svět – aplikace, které prostřednictvím moderní komunikační technologie napomáhají v řešení určitého společenského problému, ať už v oblasti ochrany planety, podpory rozvoje občanské společnosti nebo pomoci neziskovému sektoru, či znevýhodněným skupinám lidí 
  • Cestování a doprava – aplikace, které usnadňují život při cestování nebo souvisejí s individuální či hromadnou dopravou (např. mapy, jízdní řády, navigace…) 
  • Finance – aplikace z bankovního nebo pojišťovacího sektoru, nástroje pro správu financí, finanční produkty, burzovní data a obchodování 
  • Hry, zábava a volný čas – aplikace, které vám zkrátí chvilku nebo delší chvíli 
  • Business – aplikace a nástroje určené pro zvýšení efektivity pracovních činností, úkolů a procesů 
  • Média – aplikace obsahového charakteru 
  • Vzdělání a kultura – aplikace rozšiřující vaše informační a umělecké obzory 

Nominovat můžete také prostřednictvím aplikace přímo ze svého mobilního telefonu (Android, iOS).

Od 22. dubna pak budou uživatelé hlasovat o vítězích jednotlivých kategorií a zvolí také nejlepší mobilní aplikaci roku.

Marcom

Dvě ceny přidá také odborná porota, která ohodnotí Aplikaci s nejlepším User Experience a vybrané aplikaci předá také Cenu odborné poroty. Vyhlášení výsledků proběhne 12. června.

Připomeňme, že v loňském ročníku se celkovým vítězem ankety stala aplikace Mapy.cz od Seznamu. Jak dopadly výsledky v jednotlivých kategoriích, se můžete podívat zde.

Našli jste v článku chybu?
11. 3. 2013 21:03
JB (neregistrovaný)

Spíše to záleží na způsobu života. Když mám počítač v práci i doma, celý den u nich sedím a vše potřebné i nepotřebné si vyřeším na pořádném počítači s velkou obrazovkou a klávesnicí, tak pak telefon potřebuji opravdu jen na telefonování a jsem rád, že do něj nemusím čumět někde na cestě ;-)

Jestli jsi ale stále někde na cestě, máš neustále absťák, že zmeškáš nějaký email nebo ti uteče něco v RSS, tak pak chápu, že stále čumíš do telefonu.

11. 3. 2013 20:19
MoB (neregistrovaný)

Já vlastně telefon používám především jako internetový terminál... sem tam i telefonuju, pravda, ale hlavně na RSS, IM, poštu, web, zprávy a jiné aplikace pro "správu osobního života". Je opravdu pozoruhodné, kam až se posunul přístroj, do kterého se kdysi hlavně mluvilo - teď se do něj hlavně zírá :)