Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Český rozhlas chce digitálně vysílat v L-bandu, ale ne dlouhodobě od Luboš /DVB-T/ - Já jsem poslouchal za totáče hlavně INTERPROGRAM na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 20. 8. 2009 14:33

  Luboš /DVB-T/ (neregistrovaný) ---.bestb.cz
  Já jsem poslouchal za totáče hlavně INTERPROGRAM na SV a ke konci éry i na FM kde je současně RADIOŽURNÁL.Rakušáky jsem tenkrát neměl jak přímat,bohužel škoda hrávali tam prý dobře,ted jej chytnu ale neposlouchám je v tý záplavě našich rádií.
 • 21. 8. 2009 9:27

  bez přezdívky
  Já ti nevím přesně, kdy se OE3 pokakalo. To vážně doopravdy nevím. Pokud se dnes hovoří o Rakousku, tak už pouze v souvislosti s FM4. OE3 už je nic. Já ho znám ještě, co by vynikající super stanici. Ale fakt nevím, kdy se změnilo na to horší, dnešní OE3. Za to to vím úplně přesně u B3. /Tehdejší B3 bylo skoro shodné jako tehdejší OE3, rozdíly byly velice minimální./ B3 se pokazilo v té chvíli, kdy začala vysílat Antenne Bayern, tak cca půl roku po zahájení vysílání téhle stanice. Tedy ona jim začala brát posluchače a nějací idioti v bavorském rozhlase protože jinak to nazvat nejde s ní začali B3 porovnávat a mysleli si asi, že když budou jako Antenne Bayern, tak že jim to přižene posluchače. To se samozřejmě velmi hluboce spletli, žádné z těch, co poslouchali Antenne Bayern jim to nepřihnalo a ti, co je měli rádi, takové jací byli od nich odešli. Tak dnes, někde 20 let po, to opravují a už prý nechtějí být jako soukromé stanice. Paradaxně. Dnes, kdy Němci se už poučili, tak Češi budou dělat úplně stejnou chybu. Tedy Radiožurnál ovlivňovaný Frekvencí 1 a Impulsem. Opravdu směsné. Bohužel.
 • 20. 8. 2009 12:24

  Pavel N.
  V podstatě stačí současný stav - FM + Internet. Rozhodně ale není dobré plevelit něčím, co je ve své perspektivě i za tiskem, televizní pásmo. Od toho se označuje za televizní, že není určeno pro rozhlas. Ať digitalizují třeba dlouhé a střední vlny, což jsou pásma, kde to chrčelo už za 2. světové války. A nebo pásmo VKV 1, to je zajímavé jak se všeobecně dělá, že neexistuje, ještě před 20 lety tam měl každý svou stanici Hvězda. :-)