Hlavní navigace

Názory k článku Český rozhlas dostane výsledky revize kmitočtového spektra

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 9. 2007 12:56

  kubisek (neregistrovaný)
  Trvalo to, ale zaplať pánbu za to. Podle mě min. u ČRo 3 Vltava se hodně kmitočty plýtvá. U Radiožurnálu ještě víc, ale ČRo by měl mít alespoň jednu stanici, která bude slyšet všude.

  Ale je to stejně takové divné.

  Moje svérázné řešení:
  V první řadě bych sebral kmitočty BBC a dal je ČRo Leonardo. Vltavě bych kmitočty nechal, Prahu (ČRo2) bych úplně zrušil a její program rozptýlil mezi Vltavu (klidně bych jí z historických důvodů přejmenoval na Prahu) a Leonardo. Síť VKV po původní Praze bych dal ČRo 4 Wave. Dále bych omezil většinou sra**oidní programy regionálních studií na vysílání 05 - 9 a 16 - 20 hodin, v ostatní časy by přebíraly centrální program, třeba něco jako současná Praha. Střední vlny by v časech, kdy by se nevysílal centrální program regionálních studií šířily program nové Prahy (dříve Vltavy), jinak centrální program regionálních studií. Radiožurnálu bych sebral dlouhé vlny a vyhnal tam Rádio Česko, které bych sloučil s ČRo6, stejně jsou si ty stanice hodně podobné a dlouhé vlny jsou pro ně skoro ideální. U nás ČRo vysílá mnoho programů pro všechny a pro nikoho. BBC bych nechal akorát v Praze na 100,7 MHz z Cukráku.
  A teď mne ukamenujte. Howgh.
 • 19. 9. 2007 13:19

  anonymní
  Počkej až sem přijde Filip Rožánek z Českého rozhlasu. Ten se k tomu vyjádří, nebo to přesměruje na příslušné lidi v ČRo.