Hlavní navigace

ČTK: Centrum.cz a Atlas.cz se spojí (aktualizováno)

25. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká tisková kancelář (ČTK) přišla s informací, že dojde ke spojení portálů Atlas.cz a Centrum.cz, o čemž se spekuluje už prakticky několik let. ČTK to údajně potvrdily dva důvěryhodné zdroje s tím, že oficiální oznámení firmy chystají na úterý. Ani jedna ze stran tuto informaci nechce nijak komentovat. Jistý posun však nastal u Atlasu, který doposud svůj prodej rezolutně odmítal, ale nyní jej na základě pokynu svých akcionářů nehodlá vůbec komentovat. Jestli je „ruka v rukávu“ se veřejnost…

Česká tisková kancelář (ČTK) přišla s informací, že dojde ke spojení portálů Atlas.cz a Centrum.cz, o čemž se spekuluje už prakticky několik let. ČTK to údajně potvrdily dva důvěryhodné zdroje s tím, že oficiální oznámení firmy chystají na úterý. Ani jedna ze stran tuto informaci nechce nijak komentovat. Jistý posun však nastal u Atlasu, který doposud svůj prodej rezolutně odmítal, ale nyní jej na základě pokynu svých akcionářů nehodlá vůbec komentovat. Jestli je „ruka v rukávu“ se veřejnost možná dozví už zítra.

17:48, aktualizace: na zítřejší poledne byla svolána tisková konference obou portálů, o dalším vývoji vás budeme informovat.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.