Hlavní navigace

Další retro na TV Barrandov: na pondělky nasadí legendárního Sandokana

Jan Potůček

UVNITŘ VIDEO Italský koprodukční seriál ze sedmdesátých let půjde přímo proti Cestám domů na Primě family a Zdivočelé zemi na ČT 1

Doba čtení: 1 minuta

Populární dobrodružný seriál Sandokan, který svého času vysílala Československá televize, se vrací na české televizní obrazovky. Od příštího pondělí jej bude v hlavním vysílacím čase od 20 hodin vysílat televize Barrandov. Nasadí jej tedy proti rodinnému seriálu Cesty domů, kterým v pondělí večer vyhrává souboj o diváky Prima family, nebo reprízované Zdivočelé zemi na ČT 1. Šestidílný Sandokan zaplní pondělní večery na Barrandově až do začátku letních prázdnin.

K TÉMATU: TV Barrandov opráší tajuplný pořad Věřte, nevěřte, s nímž dříve bodovala Prima

Seriál z doby britské kolonizace Malajsie v 19. století vznikl v koprodukci Itálie, Francie, Británie a někdejšího Západního Německa. „Britský kolonizátor James Brooke chce vší silou upevnit svoji moc. Ale je tady pirát Sandokan, syn Maháradži a poslední člen bývalé vládnoucí dynastie, který se postaví kolonizaci a bojuje proti nepřátelům, aby osvobodil zemi od kruté nadvlády,“ popisuje seriál jeho oficiální distributor. Hlavní role Sandokana se zhostil populární herec Kabir Bedi.

Našli jste v článku chybu?