Hlavní navigace

Další retro na TV Barrandov: na pondělky nasadí legendárního Sandokana

25. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Italský koprodukční seriál ze sedmdesátých let půjde přímo proti Cestám domů na Primě family a Zdivočelé zemi na ČT 1

Populární dobrodružný seriál Sandokan, který svého času vysílala Československá televize, se vrací na české televizní obrazovky. Od příštího pondělí jej bude v hlavním vysílacím čase od 20 hodin vysílat televize Barrandov. Nasadí jej tedy proti rodinnému seriálu Cesty domů, kterým v pondělí večer vyhrává souboj o diváky Prima family, nebo reprízované Zdivočelé zemi na ČT 1. Šestidílný Sandokan zaplní pondělní večery na Barrandově až do začátku letních prázdnin.

CIF23

K TÉMATU: TV Barrandov opráší tajuplný pořad Věřte, nevěřte, s nímž dříve bodovala Prima

Seriál z doby britské kolonizace Malajsie v 19. století vznikl v koprodukci Itálie, Francie, Británie a někdejšího Západního Německa. „Britský kolonizátor James Brooke chce vší silou upevnit svoji moc. Ale je tady pirát Sandokan, syn Maháradži a poslední člen bývalé vládnoucí dynastie, který se postaví kolonizaci a bojuje proti nepřátelům, aby osvobodil zemi od kruté nadvlády,“ popisuje seriál jeho oficiální distributor. Hlavní role Sandokana se zhostil populární herec Kabir Bedi.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).