Hlavní navigace

David Rath na Faceboku: Jde o další štvavou kampaň proti ČSSD a mojí osobě

23. 3. 2012
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Pokud (jenom maličkou chvíli) budete považovat účet David Rath za skutečný účet Davida Ratha, tak je zajímavé přemýšlet nad tím, kdo vlastně tento účet tvoří. Zda skutečně David Rath, nebo zda to eventuelně není někdo, s velmi nízkým emočním a inteligenčním potenciálem. Nejpravděpodobnější vysvětlení následujícího příspěvku je ale to, že jde jenom o další falešný účet. A u toho také v rámci této zprávičky zůstaneme (samozřejmě je tu ještě další známé řešení, tedy že někdo Davidu Rathovi hacknul…

Pokud (jenom maličkou chvíli) budete považovat účet David Rath za skutečný účet Davida Ratha, tak je zajímavé přemýšlet nad tím, kdo vlastně tento účet tvoří. Zda skutečně David Rath, nebo zda to eventuelně není někdo, s velmi nízkým emočním a inteligenčním potenciálem. Nejpravděpodobnější vysvětlení následujícího příspěvku je ale to, že jde jenom o další falešný účet. A u toho také v rámci této zprávičky zůstaneme (samozřejmě je tu ještě další známé řešení, tedy že někdo Davidu Rathovi hacknul účet, mail a vůbec všechno, tedy něco, co známe z kauzy Bátora)

BRAND23 Workshop

 Další články týkající se ToJeCool.cz

Zajímavé jsou ale i další komentáře:

David Lörincz ::: Dobrý večer pane Rathe. Uvažujete o vydání tiskového prohlášení ? Rád bych věřil ( a věřte, že by se mi i lépe spalo), že máte pravdu, že cena nebyla tak vysoká jak se uvádí v médiích a že to nebyla dohozená zakázka pro pana Černého. Zatím to však vypadá, že do sebe necháte kopat bez jakékoliv obrany. Víte jak se to říká – za pravdu se každý bije … z vaší strany žádný boj nevidím.

David Rath ::: Zakázka byla samozřejmě naprosto v pořádku, jde o další štvavou mediální kampaň proti ČSSD a mojí osobě.

Veronika Dostálová ::: ano ano štvavá mediální kampaň proti ČSSD

Michal Příhoda ::: Děkuji za odpověď, smazáním příspěvku :)

Radim Hasalik ::: David Rath: Zkuste být také silák a zveřejněte transparentně důvody, proč byl spuštěn projekt Tojecool.cz, jaké má cíle a proč vyhrála anonymní firma bez referencí. Ukažte lidem projektovou dokumentaci, rozpočet projektu a hlavně návratnost.

Lukáš Hladeček ::: Zakázka byla v pořádku?? Odborná veřejnost si to nemyslí. A přitom je tak snadné podat důkazy. Podotýkám, že důkazem není, že s Vámi souhlasí Bulík, Hulík a Špulík.

Radim Hasalik ‎:: Lukáš Hladeček: Nepřijde mi příliš standardní, když mi politik vyhrožuje soudem. Jako občan mám právo na to, aby státní úřady a samosprávy řádně hospodařily s penězi daňových poplatníků. Pokud bude pan hejtman podávat žalobu, velmi rád budu celý případ transparentně publikovat na Internetu. Známý politik vs. občan, který se jen zajímá o účelnost státní zakázky. To bude věru zajímavý případ.

Daniel M. Zak ::: Ach – ty štvavé mediální kampaně – teď by Bém s Janouškem taky mohli vyprávět.

Lukáš Hladeček ::: Mám za to, že úřady mají povinnost informace tohoto druhu na požádání poskytnout. Svobodný přístup k informacím se tuším té vymoženosti říká. Je třeba jen absolvovat nějaké procedurální kolečko. Výjimkou je pouze případ vyzrazení tajemství ohrožujícího bezpečnost státu. A zdá se, že to tu reálně hrozí. :))

Richard Vaněk ::: Ach – ty štvavé mediální kampaně – mohl by vypravet i Standa Gross, Martin Kocourek, Michal Babak, Milan Jancik, Petr Benda, … 

Pane Davide Rathe, muzete uz konecne misto vyhrozovani soudy prozradit, ktere veci jsou v danem clanku lzivea za ktere byste chtel podat onu zalobu?

Nemuzete, ze? Stejne tak jako nemuzete zverejnit zadani, dle ktereho mela ona firma vyhrat, nebo rozpocet, ci jmena lidi, kteri dany projekt defakto primo realizuji, protoze pak by ten tunel (pardon, chtel jsem napsat „odklon“) bil do oci i laiky, kteri IT nerozumi.

Jsem zvedavy, jestli budete chlap, jak kazdeho kolem sebe vyzyvate, nebo budete nepohodlne otazky srabsky cenzurovat, pripadne lidi primo blokovat, jak to dela Vami propagovany web.

Buhuš Mat ::: už se nsdivím že dochází k tomu globálnímu oteplování gdyž se všude vaří tolik vody na toliko svinííí.To je nějakého tepla hlavně když se to děje na tak malém prosoru jako je ta naše zemička.CHudáci zemědělci už nemaji kde sedit protože všude jsou ty troky s tou horkou vodouuuMáte mou plnou podporu a držím palce

PS: Tento David Rath je s největší pravděpodobností „ten pravý“. Ale v době kdy se na Facebooku běžně používají „falešné účty“ vytvářené „pravým člověkem“ není ani to jisté. 

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).