Hlavní navigace

Dignity jedná o vstupu do bezrealitky.cz

Jiří Macich ml.

Nová mediální skupina Dignity Jana Václava Čepa jedná o strategickém vstupu do projektu bezrealitky.cz. Dlouhodobou strategií Dignity je spolupracovat na zajímavých projektech s vysokým růstovým potenciálem, a dávat tak možnost růstu nové internetové generaci, říká Jan Václav Čep, většinový vlastník Dignity. Skupina Dignity získala několikaměsíční exkluzivitu na vyjednávání. Skupina Dignity je pro nás zajímavý partner, protože sdílíme podobné vize do budoucna a věřím, že budeme schopni najít…

Doba čtení: 1 minuta

Nová mediální skupina Dignity Jana Václava Čepa jedná o strategickém vstupu do projektu bezrealitky.cz. Dlouhodobou strategií Dignity je spolupracovat na zajímavých projektech s vysokým růstovým potenciálem, a dávat tak možnost růstu nové internetové generaci, říká Jan Václav Čep, většinový vlastník Dignity. Skupina Dignity získala několikaměsíční exkluzivitu na vyjednávání. Skupina Dignity je pro nás zajímavý partner, protože sdílíme podobné vize do budoucna a věřím, že budeme schopni najít mezi projekty velké množství synergií, uvádí Jakub Havrlant, ředitel společnosti Pricetown, která bezrealitky.cz provozuje. (Tisková zpráva)

Dignity se na českém Internetu poměrně zabydluje a učinila již několik akvizic. Vstoupila do portálu Tiscali.cz, jehož součástí je třeba i web Dokina.cz. Již dříve byla potvrzena akvizice serveru Peníze.cz a zároveň též byla oznámena i strategická spolupráce s filmovým serverem ČSFD a komunitním portálem Líbimseti.cz. Dalším projektem Dignity bude patrně web SMSlevně.cz, kde se rýsuje spolupráce s platebním systémem PaySec.

Našli jste v článku chybu?