Hlavní navigace

Názory k článku Dokumentární kabelový a satelitní kanál Discovery HD Showcase změnil logo

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 6. 2012 13:39

  Jack

  Co je to proboha za hnus?! Nechápu, jak tohle mohl nějaký grafik vytvořit. O to více, když to má reprezentovat kanál z rodiny Discovery. Vypadá to dost... jaké správně slovo najít... nechutně?

  A druhé WTF - To se logo opravdu muselo nesmyslně přesunout z levého horního rohu, kde už tehdy bylo dost u krajů, až přímo do samotného rohu? Lidé, kteří si na své TV zapnou převzorkování obrazu, tak o kus obrazu - resp. loga - příjdou. V odbavovacím/technic­kém úseku koukám také moc rozumu nemají.

  A třetí WTF - Ten obraz stále za nic nestojí. Po kolika letech? Datový tok v průměru 7MBit u HD kanálu je směšný! Zvlášť, když to je HD kanál od takové společnosti jakou je Discovery. Jaký je problém tam pustit 10+?

  Nemluvě o jejich chování a o faktu, jak dlouho jim trvá spustit 16:9 u SD verze. Samé kecy a sliby a skutek utek. Maďarsko má opět přednost...

  Je mi z toho špatně. Měl jsem kdysi Discovery opravdu rád (na přelomu tisíciletí), ale to co dnes předvádí je otřesné. Chovají se k evropské verzi jako k odpadu. Když to bylo ještě Discovery HD, tak to šlo. HD Showcase je nepovedený paskvil.

  Nemluvě o tematických kanálech a Animal Planet, který je kapitolou sám o sobě.

  Jsme si ale jistý, že ti nahoře vědí, co dělají...

  Už si nikdy žádný kanál z rodiny Discovery nepustím. Tímto pro mě přestaly existovat. Navždy.