Hlavní navigace

Douška k článku o Expandia Bance

17. 3. 1999
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na náš včerejší článek o problémech s placením přes Expandia Banku reagoval obratem pan Tomáš Kala z eBanky. Přiznává, že skutečně došlo k technickým problémům, ale zároveň říká, že banka se odpovědnosti za ně nezřekla a svým klientům uhradila případnou škodu.

Pro vysvětlení obsahu článku, který je zveřejněný na Lupě. Opravdu naší vinou došlo k tomu, že platby zadané 28.2.1999 mezi 21:00 a 24:00 za povinné ručení neodešly do ČP. Všem klientům, kteří byli takto postiženi, jsme se omluvili a pokud jim vznikla škoda tím, že zaplatili později, UHRADILI jsme za ně penále. Je to věc, která nás mrzí a snažili jsme se ji napravit, jak nejlépe jsme uměli. Naši klienti velice oceňují to, že se jim snažíme pomoci nejen v takovémto případě, kdy se dostali do nepříjemné situace naší chybou, ale ve všech případech, kdy je to jen trochu v našich silách. Jen jako perličku mohu uvést to, že ve Francii zůstal náš klient s poškozenou platební kartou a potřeboval hotovost a my jsme mu ji dokázali do Paříže během 24 hodin dodat. Bohužel, jedno zaváhání pak velice rychle ruší spoustu dobrého… Ale to platí asi kdekoli.

Tomáš Kala

BRANDstorming tip2


Marek Antoš


Starší, související články:

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).