Hlavní navigace

Dozvuky Křišťálové Lupy 2013: Zase další parodie na Hitlera a první várka fotek

21. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Připomeňte si s námi ty méně vážné okamžiky předávání Křišťálových lup: jak vypadaly Google Glass v podání Tomáše Hanáka, proč je Josef Šlerka jako DiCaprio a co na to říkal Hitler?

Ceny českého Internetu jsou rozdány, největší překvapení z průběhu večera jsme pomalu stihli vstřebat a Ján Simkanič s Tomášem Hanákem už vymýšlí, jak bude vypadat další ročník. Pojďme se za včerejším večerem ohlédnout prostřednictvím vážných i nevážných fotografií a také si prohlédneme dvě videa, která se v průběhu akce promítala:

Galerie: Křišťálová Lupa 2013

A ještě jeden snímek: „Skončí i letos, už potřetí, Josef Šlerka na druhém místě, a stane se tak Leonardem DiCapriem českého Internetu, který také navzdory svým třem nominacím nikdy nevyhrál Oscara,“ vznesl před vyhlášením výsledků této kategorie Ján Simkanič. Když výsledek jeho předpoklad potvrdil, objevil se na promítacím plátně tento snímek:

A teď videa, která se v průběhu večera také promítala. Ano, už i Křišťálová Lupa má svou parodii na známou a mnohokrát parodovanou scénu z filmu Pád třetí říše:

MM socky3

Druhým videem je sestřih z klonů tzv. Milionového impéria – aneb „dalšího z projektů, které se postupně začaly z české kotliny šířit do celého světa.“