Hlavní navigace

Názory k článku Důležitá aktualizace nejen pro poslední Nvidia Shield TV

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 10. 2017 10:00

  Riman

  Z praktického hlediska je nejužitečnější přepracované hlasové vyhledávání, u kterého jsou výsledky rozděleny do pásů podle typu vyhledaného obsahu / aplikace. Šikovné, přehledné.

  Ještě drobně opravím text, Pause/Play dvojitým poklepáním na ovládací pruh je na Shieldu už delší dobu, nová je jen možnost to vypnout.

  P.S. Jak je Shield jinak výborný přístroj, tak senzorický pruh pro ovládání hlasitost na dálkovém ovladači je jedna z největších zhůvěřilostí, které se vývojáři mohli dopustit. Vypadá to cool, ale je to nepřesné, i s cvikem snadno přejedete požadovanou hlasitost a pak honíte tu správnou pozici nahoru a dolů a při uchopení ovladače do ruky je velmi snadné nechtěně změnit hlasitost. Zlatá tlačítka!

  P.P.S. Větší zhůvěřilostí je už jen senzorické ovládání LED lampičky, kterou mám u postele. Schválně, kolikrát musím do podstavce přístroje klepnout, než se mi povede najít správné místo a rozsvítit? ;-)

 • 2. 10. 2017 10:31

  bez přezdívky

  Díky za upřesnění. Je pravda, že Pause/Play dvojitým poklepáním na ovládací pruh hlásila Nvidia už dříve, ale mě to v testu konzole vůbec nejelo. Teď to poslala firma jako novinku...
  Jinak naprostý souhlas, tzv. "senzorický pruh pro ovládání hlasitost na dálkovém ovladači je jedna z největších zhůvěřilostí..."