Hlavní navigace

Eurosport představí příští týden novou podobu svého on-line přehrávače

4. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Řadu novinek, kterou má on-line přehrávač panevropského sportovní kanálu pro své předplatitele připravenou, uvede Eurosport spolu se startem závodu 24 hodin Le Mans.

Novou podobu svého on-line přehrávače představí v příštím týdnu panevropský tematický kanál Eurosport. Jeho výhodou má být především snadný přístup k živě vysílanému obsahu, a to pokud možno na jedno kliknutí. Souběžně vysílané přenosy budou k dispozici na více kanálech, snadnější by měla být i navigace a přepínání mezi jednotlivými kamerami. Eurosport funguje jako samostatný produkt bez vázanosti ke klasickému lineárnímu vysílání panevropského kanálu, který je v České republice i na Slovensku součástí řady placených služeb včetně satelitu, kabelu a IPTV.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Eurosport označil letošek za Rok mistrů, nabídne rekordní počet šampionátů

Eurosport Player je špičkou ve své třídě produktů OTT a demonstruje, že Eurosport se zaměřuje na dodávání špičkového sportovního vysílání za pevnou cenu na multi-platformním základě přímo spotřebiteli. Nový Eurosport Player má intuitivní navigaci, více statistik a těch nejlepších sportovních momentů a nabídne také přístup z několika úhlů kamery, což optimalizuje zážitek ze sledování našeho rostoucího portfolia světového sportu, konstatoval Peter Hutton, generální ředitel Eurosportu. Významná změna, kterou stanice představí, bude uvedena v život společně se startem závodu 24 hodin Le Mans.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).