Hlavní navigace

Farmář poběží až po půl desáté, Prima family před něho nasadí Zrcadlo tvého života

4. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už od svého startu se Farmář potýká s nezájmem publika. Oba dva jeho díly vidělo prozatím méně než půl milionu diváků. Reprízované medailonky si pustilo v únoru pouze 344 tisíc lidí.

Neúspěšný start a rozjezd nové řady reality show Farmář hledá ženu na Primě family přinesly svoje ovoce. Televize se rozhodla pořad přesunout do pozdějšího času. V praxi bude vypadat vše tak, že diváci uvidí už od tohoto čtvrtka nejprve nové díly pořadu Zrcadlo tvého života, talk show herečky Jiřiny Bohdalové, a až po něm reality show Farmář hledá ženu. Bohdalová si ve čtvrtečním dílu pozve do studia herce Viktora Preisse, o týdne později pak zpěváka Petra Jandu.

CIF23

K TÉMATU: Farmář s Policajty z centra dohromady na dvou třetinách sledovanosti Ordinace

Reality show Farmář hledá ženu, kterou provází moderátorka a herečka Laďka Něrgešová, odstartovala na obrazovce Primy family 21. února reprízou medailonků jednotlivých Farmářů. Už tehdy se start pořadu nepovedl. Oslovil pouze 344 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 8,34 %. O něco lépe si pak vedl díl klasický nasazený 28. února. Minulý týden měl Farmář na Primě family 463 tisíc diváků (share 11,17 %). Televize „sahá“ během jara do schématu už podruhé. Už 25. února oznámila, že z vysílání stahuje neúspěšný kulinářský formát VIP Prosřeno!

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).