Hlavní navigace

Fashion TV propaguje vlastní kavárna. Příští měsíc ji otevře Leoš Mareš

29. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 3. 2011

UVNITŘ FOTO Povědomí o tuzemské mutaci módního kanálu Fashion TV by měla zvýšit také první z kaváren Fashion Café, která byla otevřena minulý týden ve slovenských Košicích. Zájemci ji mohou najít v Obchodním Centru Galéria Košice v Toryské ulici. Kavárna je určena jak pro nekuřáky tak i kuřáky, je rozdělena na dvě části. Návštěvníky už na první pohled zaujme luxusní design, který odpovídá cílové skupině kanálu.

ČTĚTE TAKÉ: Každý měsíc přineseme jeden nový magazín, říká šéfka tuzemské Fashion TV

Ve Fashion Café najdou zájemci kromě příjemného prostředí také velkoplošné LCD panely, na kterých je, jak jinak, promítána módní televize stejnojmenné značky. Přesto, že kavárna otevřela již minulý týden, její oficiální křest je naplánován až na 8. dubna. Patronem, respektive kmotrem, bude moderátor Česko Slovenské SuperStar Leoš Mareš. Zájemci o vstup na soukromou VIP party se mohou zúčastnit soutěže o dva volné vstupy na Facebook profilu této stanice.

ebf - tip do článku - debata

Interiér Fashion Café v OC Galéria Košice. (Zdroj: Fashion TV)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).