Hlavní navigace

Google Voice nyní pro všechny zájemce (z USA)

Jiří Macich ml.

Pro přístup ke službě Google Voice už není třeba shánět pozvánku. Po několika měsících testování se nyní služba otevírá pro všechny zájemce, tedy přesněji řečeno všechny zájemce ze Spojených států. Časem lze ale čekat rozšiřování dostupnosti, takže bychom se snad výhledově mohli dočkat i zde v České republice. Google Voice má řadu funkcí. Například přiděluje jedno telefonní číslo, na kterém je možné uživatele zastihnout na libovolném jeho telefonu. Poskytovaná hlasová schránka umí zanechané…

Pro přístup ke službě Google Voice už není třeba shánět pozvánku. Po několika měsících testování se nyní služba otevírá pro všechny zájemce, tedy přesněji řečeno všechny zájemce ze Spojených států. Časem lze ale čekat rozšiřování dostupnosti, takže bychom se snad výhledově mohli dočkat i zde v České republice. Google Voice má řadu funkcí. Například přiděluje jedno telefonní číslo, na kterém je možné uživatele zastihnout na libovolném jeho telefonu. Poskytovaná hlasová schránka umí zanechané vzkazy převést na text, který pošle e-mailem.

V neposlední řadě Google Voice přichází s levným voláním do zahraničí. Například do Francie nebo Velké Británie lze ze Spojených států volat za dva centy za minutu. Google Voice také podporuje přesměrování SMS na e-mail. K dalším funkcím patří sdílení zpráv z hlasové schránky, blokování příchozích hovorů z určitých čísel, konferenční hovory a jednoduchá správa přes webové rozhraní. (The Official Google Blog)

Našli jste v článku chybu?