Hlavní navigace

Hackathonová sezona začíná. Tři podzimní akce hlásí Rockaway

15. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Skupina Jakuba Havrlanta chce tentokrát vydolovat z vývojářů nápady na platformě Azure.

Praha, Brno, Ostrava. Tři města, tři hackathony, tři partneři. Rockaway se dal dohromady s Microsoftem a řetězcem co-workingů Immpact Hub a zábava na podzimní víkendy je tu. 

Týmy o čtyřech až šesti lidech dostanou pouze 24 hodin k přípravě nápadů z oblasti fintechu nebo e-commerce nebo veřejné správy. „K tomu ale přidáme i několik problémů, se kterými se museli vypořádat naši partneři – experti z Microsoftu i z jiných firem,“ tvrdí Viktor Kustein z Rockaway. 

Cloud 22 temata

Každý účastník dostane k dispozici stodolarový kredit do služby Microsoft Azure, aby mohl naplno využít vše, co nabízí od datových analýz přes virtuální stroje až po správu IoT zařízení. Přičemž nezáleží, jaký programovací jazyk použije.

Hackathony bude, stejně jako loni, hostit Impact Hub. Loni se zapojilo přes 100 vývojářů a vznikla víc než dvacítka funkčních aplikací. První hackathon proběhne v Praze od 14. a 15. října, následovat bude Ostrava (11. a 12. listopadu) a sérii zakončí Brno 2. a 3. prosince. Registrovat se ale dá už teď na stránkách Rockaway

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.