Hlavní navigace

Insta.fb, služba pro přenos fotek z Instagramu na Facebook, už několik týdnů nefunguje

22. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Užitečná služba InstaFB – insta.fb – před pár týdny přestala přenášet fotografie z Instagramu na Facebook a na webu se místo služby objevila „Web Server's Default Page“ od Parallels Plesk Panel. Na dotazy po osudu služby provozovatel neodpovídá a @InstaFB má poslední tweet z dubna tohoto roku. InstaFB umožňovalo velmi snadné automatické importování všech fotografií pořízených na Instagramu do jednoho alba na Facebooku, bez nutnosti fotografii při pořízení přímo „zveřejnit“ jako samostatný…

Užitečná služba InstaFB – insta.fb – před pár týdny přestala přenášet fotografie z Instagramu na Facebook a na webu se místo služby objevila „Web Server's Default Page“ od Parallels Plesk Panel. Na dotazy po osudu služby provozovatel neodpovídá a @InstaFB má poslední tweet z dubna tohoto roku.

InstaFB umožňovalo velmi snadné automatické importování všech fotografií pořízených na Instagramu do jednoho alba na Facebooku, bez nutnosti fotografii při pořízení přímo „zveřejnit“ jako samostatný status přímo na Facebooku (což aplikace Instagramu na mobilním telefonu samozřejmě umožňuje). 

Výhodou InstaFB bylo právě to, že fotografie byly ukládány (automaticky) do konkrétní galerie (alba) takřka v reálném čase. 

Pokud hledáte náhradní řešení, zkuste IFTTT a tento recept. Na žádnou další alternativní cestu se mi narazit nepodařilo – pokud  o nějaké víte, dejte vědět.

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).