Hlavní navigace

Ivo Lukačovič je v žebříčku miliardářů časopisu Forbes jako Skokan roku

7. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Magazín Forbes vydává dnes čerstvý žebříček dolarových miliardářů. Česká pobočka amerického časopisu z něj na Facebooku zveřejňuje první výňatky. Redaktoři amerického Forbesu letos mezi desítku “Skokanů roku” zařadili také zakladatele a vlastníka 70 procent Seznamu Iva Lukačoviče. Ačkoli jeho osobní majetek odhaduje časopis zatím pouze na půl miliardy dolarů, věří, že by mohl miliardy brzy dosáhnout. Druhým možným vysvětlením nečekaně dobrého umístění Iva Lukačoviče mezi těžkými vahami…

Magazín Forbes vydává dnes čerstvý žebříček dolarových miliardářů. Česká pobočka amerického časopisu z něj na Facebooku zveřejňuje první výňatky. Redaktoři amerického Forbesu letos mezi desítku “Skokanů roku” zařadili také zakladatele a vlastníka 70 procent Seznamu Iva Lukačoviče.

Ačkoli jeho osobní majetek odhaduje časopis zatím pouze na půl miliardy dolarů, věří, že by mohl miliardy brzy dosáhnout. Druhým možným vysvětlením nečekaně dobrého umístění Iva Lukačoviče mezi těžkými vahami světového byznysu je snaha vydavatele časopisu podpořit marketingově novou českou verzi.

ux tip do článku

Mezi dolarové miliardáře s potvrzením od Forbesu už dříve pronikli tři čeští byznysmani: Petr Kellner, Andrej Babiš a Zdeněk Bakala.

Český Forbes na Facebooku píše:

Majitel Seznamu ještě nemá majetek v hodnotě miliardy dolarů, což je vstupenka na každoroční jarní žebříček časopisu Forbes. Pronikl ale do zvláštní kategorie lidí, které se vyplatí do budoucna sledovat, protože se jim daří a na miliardu se mohou brzy dostat. Svým způsobem je to rarita: miliardářů je po světě kolem tisícovky, ale mezi “rising stars” se dostane z celé planety jen desítka lidí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář. Zajímá se o digitální technologie a pozoruje, co s námi dělají. | LinkedIn | Twitter

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).