Hlavní navigace

Izrael se na YouTube chlubí vojenskými úspěchy, správci serveru zasahují

2. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Izrael se svou probíhající vojenskou operaci namířenou proti radikálnímu hnutí Hamas rozhodl medializovat i prostřednictvím Internetu a to na mikroblogovací službě Twitter nebo videoportálu YouTube, kde má izraelská armáda vlastní kanál. Minimálně však proti jednomu videu zasáhli správci serveru. Na YouTube totiž není možné nahrávat násilnická videa. Mluvčí serveru řekla, že správci prověří veškerá hlášení od uživatelů o videích, která odporují provozním podmínkám YouTube. Zatím řada dalších…

Izrael se svou probíhající vojenskou operaci namířenou proti radikálnímu hnutí Hamas rozhodl medializovat i prostřednictvím Internetu a to na mikroblogovací službě Twitter nebo videoportálu YouTube, kde má izraelská armáda vlastní kanál. Minimálně však proti jednomu videu zasáhli správci serveru.

Na YouTube totiž není možné nahrávat násilnická videa. Mluvčí serveru řekla, že správci prověří veškerá hlášení od uživatelů o videích, která odporují provozním podmínkám YouTube. Zatím řada dalších videí na dotyčném kanálu zůstává, minimálně u jednoho je však třeba odkliknout upozornění na možnou závadovost obsahu. Mluvčí izraelské armády řekl, že ho to mrzí, protože dotyčná videa zachycují úspěchy v této vojenské operaci. (CNN, Fudzilla)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).