Hlavní navigace

Izrael se na YouTube chlubí vojenskými úspěchy, správci serveru zasahují

Jiří Macich ml.

Izrael se svou probíhající vojenskou operaci namířenou proti radikálnímu hnutí Hamas rozhodl medializovat i prostřednictvím Internetu a to na mikroblogovací službě Twitter nebo videoportálu YouTube, kde má izraelská armáda vlastní kanál. Minimálně však proti jednomu videu zasáhli správci serveru. Na YouTube totiž není možné nahrávat násilnická videa. Mluvčí serveru řekla, že správci prověří veškerá hlášení od uživatelů o videích, která odporují provozním podmínkám YouTube. Zatím řada dalších…

Izrael se svou probíhající vojenskou operaci namířenou proti radikálnímu hnutí Hamas rozhodl medializovat i prostřednictvím Internetu a to na mikroblogovací službě Twitter nebo videoportálu YouTube, kde má izraelská armáda vlastní kanál. Minimálně však proti jednomu videu zasáhli správci serveru.

Na YouTube totiž není možné nahrávat násilnická videa. Mluvčí serveru řekla, že správci prověří veškerá hlášení od uživatelů o videích, která odporují provozním podmínkám YouTube. Zatím řada dalších videí na dotyčném kanálu zůstává, minimálně u jednoho je však třeba odkliknout upozornění na možnou závadovost obsahu. Mluvčí izraelské armády řekl, že ho to mrzí, protože dotyčná videa zachycují úspěchy v této vojenské operaci. (CNN, Fudzilla)

Našli jste v článku chybu?
4. 1. 2009 9:16
Agent (neregistrovaný)
Pokud se někdo zabíjením jiných lidí chce chlubit, není normální - platí pro obě strany. Nemám pocit, že vražda několika lidí na jedné straně (oběti těch palestinských raket) ospravedlňuje vraždu několika set většinou nevinných lidí na druhé straně.
5. 1. 2009 12:07
mewe (neregistrovaný)
Musím podotknout, že převážná většina dnešních Židů spadá geneticky kamsi za Volhu a jejich předkové v Palestině nikdy nežili. Narozdíl od předků dnešních Palestinců, kteří tam přečkali Římany, Araby i Brity. Tolik k tomu, kdo se kam nakvartýroval.