Hlavní navigace

J.K. Rowlingová připravuje Pottermore. Na webu.

Patrick Zandl

Na internetu se objevil nový web nazvaný Pottermore.com, což by nebylo nic zvláštního, kdyby na stránkách nebyl copyright J.K. Rowlingové.  O co jde, se neví. Stránky odkazují na odpočítávání na Youtube, které naznačuje, že máme momentálně více jak šest dní a tři hodiny do oznámení něčeho nového z dílny Rowlingové, autorky veleúspěšné ságy Harry Potter. 

Na internetu se objevil nový web nazvaný Pottermore.com, což by nebylo nic zvláštního, kdyby na stránkách nebyl copyright J.K. Rowlingové. 

O co jde, se neví. Stránky odkazují na odpočítávání na Youtube, které naznačuje, že máme momentálně více jak šest dní a tři hodiny do oznámení něčeho nového z dílny Rowlingové, autorky veleúspěšné ságy Harry Potter. 

O co půjde? Prý (podle Guardianu) o potterovoský multiplayer online svět.  Uvidíme za týden.

A nebojte, doména Pottermore je už registrována i v .CZ TLD na literárního agenta Rowlingové. Inu, profesionálové. 

Našli jste v článku chybu?
15. 11. 2011 12:13
Anonymní já (neregistrovaný)

Jako PROČ to je třeba v italštině, španělštině...ale NE v češtině :( měla by tam být taky, on jako každý prostě holt neumí anglicky tak dobře a do překladače se mi to nechce dávat :(((

17. 6. 2011 19:13
Tomáš (neregistrovaný)

Hmm, bylo by asi nerozumné nechat tak dobrou zlatou žílu vyschnout. A fanoškovská základna je stále i po skončení série stále hodně silná, pokud by se to přerušilo, začala by asi opadat. Jo, to má z ekonomického hlediska smysl.