Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jak vydělat na Internetu a nenechat se okrást od Mech3M - Taky jsem se zajímal, jak vydělat na internetu. Společnosti...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 10. 1999 9:55

  Mech3M (neregistrovaný)
  Taky jsem se zajímal, jak vydělat na internetu. Společnosti jako AllAdvantage apod. mají asi budoucnost. Ale pokud nenajdou lokálního inzerenta, tak u nás asi nikdy nebudou. A ten asi zase bude inzerovat, jen když se mu to vyplatí=to bude buď nějaká nadnárodní společnost, nebo se u nás musí lidi víc dívat na internet než na televizi. To nemluvím o tom, že nejdřív musí přejít přes ostatní státy západní Evropy. Z toho všeho vyplývá, že u nás to může být tak někdy za 2-3 roky(v ideálním případě). Platit se samozřejmě bude v Korunách. Chtěl bych ještě upozornit na českou společnost PAEGAS-NET, která za "zobrazení" baneru platí pár haléřů(ale zase jedna stránka=až 4 banery). $dollary jsou $dollary. Dále existují skupiny lidí, kteří využívají odklikávání banerů, aby si přilepšili. Uměle navyšují klikání tím, že si návzájem klikají na vystavené banery(jeden baner=jednou denně). A spočítejte si kolik může vydělat takových sto lidí, když kliknutí stojí 0,06$? (podle kurzu asi 6500,-Kč měsíčně, to jde ne za 10minut práce?) Pzn.: Pokud jsem se někde v něčem spletl, tak promiňte. "NOBODY IS PERFECT SO NOTHING IS SURE."
 • 22. 10. 1999 12:31

  Mech3M (neregistrovaný)
  Jen bych chtěl doplnit: Já vůbec nevydělávám na internetu výše popsaným způsobem. Jen jsem nastínil, jak by to mohlo vypadat v budoucnu. A jak to dělají TEĎ v cizině.

  A myslíte si, že ti ostatní, co "vydělávají" na internetu platí státu daně? Já myslím, že určitě ne(a divil bych se, kdyby někdy vůbec platili). A z toho plyne, že nejenom Češi jsou "vyčuraní".

 • 9. 2. 2006 14:02

  Busines man (neregistrovaný)
  Na stránkách - jakvydelatpenize.kvalitne.cz se dá najít vše o provizních firmách, partnerských programech a reklamních kampaních, ve kterých se dají vydělat nemalé peníze.
 • 24. 3. 2014 13:15

  katty (neregistrovaný) ---.static.bluetone.cz

  http://gatwin.blog.cz/ Neváhejte a zaregistrujte se. Každodenní placená zábava na internetu bez jakýchkoliv poplatků.
  Je to celkem super :)

 • 21. 10. 1999 23:58

  amir (neregistrovaný)
  Jasne, ze ses spletl to neni prace ale okradani. Takovy postoj predstavuje presne cecha - rychle vydelat penize za kazdou cenu, my proste mame v sobe zakoreneno "kdo nekrade okrada vlastni rodinu" misto abyste (plati i na autora toho blabolu od ceho se tohle vsechno odviji) se snazili v tomhle odvetvi neco poctive podle pravidel at uz psanych a nebo samozrejmych neco vytvorit a dostat za to penize tak se snazite najit skulinu a vydelat na ni.

  Viz autor clanku. No to snad neni pravda ja se treba za zadneho "odbornika" nepokladam ale taky jsem prosel stadiem, kdy bylo Cyberthrill Casino mym hlavnim sponzorem. Ale abych pak sepsal sve "bohate" vedomosti ::-))))) To snad ne.

  Jen tak mimochodem by mne zajimalo kolik lidi z vas ma Zivnostensky list na "reklamni cinnost". Jinak totiz neokradate "jen" sponzora (treba klikaci tou vasi klikaci grupou) ale i svuj stat. Prominte ja zapomnel, ze cech na cesko z vysoka s... .

  A vite vy ceho se bojim ja? ne ze bych nemnel co do ust ne ze bych nemnel co na praci ale toho, ze kdyz v prumeru 95%(fakt) ceskych "webmasteru" (pokud si to oznaceni vubec zaslouzi) podvadi jak se da SI KVULI NIM I KDYBYCH CHTEL NESKRTNU NA NEKTERYCH SERVERECH PROTEZE HAZEJI MNE (CECHA) DO STEJNEHO PYTLE S VAMI (CECHY) ZLODEJI (TIMTO SE OMLOUVAM TEM PAR LIDEM(S.......) KDO NEPODVADI)

  JE MI Z VAS BLBE.

  PS.: Vysledek jen dotvari hlaska jednoho z vas, ktery "pracuje" pro jednoho sponzora uz nejakou dobu a po mne(citateli) chce abych mu prelozil podminky od jeho sponzora ::-(((((( TO JE SNAD SPATNY SEN

  PS2.: Omluvte mne za moji gramatiku ale pokud chci neco kloudneho vytvorit jde forma trochu stranou.

 • 24. 10. 1999 0:18

  amir (neregistrovaný)
  "Já vůbec nevydělávám na internetu výše popsaným způsobem"

  ??????
  Jak si muzes dovolit psat o necem, co neznas, to je jako bych napsal clanek o jednotlivych znackak tabaku a pritom jsem jedinkrat cigaretu nevzal do pusy ::-((((((
  "A jak to dělají TEĎ v cizině" jaka cizina mi kamaradi (pokud jim tak muzu rikat) a ja vydelavame tady a ted a ja teda dane platit BUDU! A neplatil jsem je zatim jen proto, ze jsem sel natvrdo do tohohle teprve tenhle rok. (natvrdo=zaridil zivnostnak+dostal prvni sek) ::-((