Hlavní navigace

Názory k článku Jakub Unger skončí na pozici šéfredaktora Aktuálně.cz

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 28. 11. 2011 13:58

  gratulant (neregistrovaný) ---.cz1.william.ir

  Lupa samozřejmě od doby, co zde mají v pozici šéfredaktora Z(a)ndla, vyjimkou již není a tak např. tento příspěvek musím napsat přes anonymizér. A pan Z(a)ndl se zde dokonce nedávno pochlubil, že by zavedl další restrikce, ale vedení mu to nedovolí.

  Je ale fakt, že ani lupa nemá na toho exota z pedagogickým vzděláním, co vede podnikatel.cz ... ten je schopnej příspěvek smazat jen proto, že si dovolil odkazovat na pro něj "konkurenční" (ve skutečnosti vládní) business info, kde se nalézala odpověď jinému čtenáři.

  No samozřejmě nemusím dělat komunitní křoví tam, kde nejsem vítán. Takže na lupu napíšu výjimečně (jako třeba teď - takové to běžné doplňování informací k článku nebo diskuzi už si odpustím) a na podnikatel.cz nenapíšu už snad skoro nikdy.

  BRAVO ! :) Já oběma pánům ale přesto děkuji, zvedli mi produktivitu práce a to docela významným způsobem.

 • 27. 11. 2011 20:20

  Peter (neregistrovaný) ---.dynamic.chello.sk

  Citam aktualne.cz a pana ungera je casto videt na TV Ceskej televizie CT.
  Podla mojho nazoru je tento pan velky odbornik. Dufajme ze jeho odchodom na inu poziciu neutrpi aktualne.cz co je vynikajuce spravodajstvo. drzim palce

 • 28. 11. 2011 11:32

  Tomas (neregistrovaný) ---.17.broadband2.iol.cz

  Od té doby co zavedli na Aktualne.cz cenzuru - přiblblé přihlašování a registraci, není tento server už ani z poloviny tak navštěvovaný, jako dříve. Měli by to zase zrušit, nebo pak už radši zrušit celý server.

  Je fakt, že jsou i přiblbější servry, kde si redaktoři diskutují mezi sebou, protože skoro všechny původní diskutující zablokovali, jako na PCtunung, Diit, Extrahardware a DD-world. To už jsou jen reklamní odpadové servry, kde se jen manipuluje se čtenářem a to nemluvím o úplatcích redaktorů od firem z IT, na prvním místě Intel, kteří pak horlivě čistí diskuze od jakýchkoliv jiných názorů, než že předváděné zboží je boží :( Je to hnůj, velebnosti :(

  Lupa je světlou výjimkou, gratuluji :)

 • 28. 11. 2011 12:41

  Chcete přispět jako registrovaný uživatel? (neregistrovaný) ---.186.broadband11.iol.cz

  A vám když se vám to nelíbí, tak tam nemáte chodit.
  Typické plky a projev uprděného čecháčství. Tyhle kecy o "cenzuře" miluju.

  Návštěvnost Aktuálně je auditovaná a nevypadá, že by klesla na polovinu nebo dokonce pod ní ( ... "není tento server už ani z poloviny tak navštěvovaný"). To je možná vaše vroucí přání, ale úplně mimo realitu.

  To, že někdo nemůže vyblejt do diskusí hodnotím jako snahu o zlepšení kvality a díky za to!