Hlavní navigace

Jan Kraus zpropaguje novou službu na Google+, setká se s fanoušky přes Hangout

Jan Potůček

Moderátor noční talk show na Primě family prohlubuje svoji spolupráci s Googlem. Jeho show má už vlastní kanál na YouTube a profil na sociální síti Google+.

Doba čtení: 1 minuta

Živý online videorozhovor s vybranými diváky svojí show chystá na tento čtvrtek 14. března moderátor Jan Kraus. Využije k tomu novou funkci sociální sítě Google+ nazvanou Hangout, která umožňuje videokonferenci až deseti lidí mezi sebou. “Vysílaný Hangout může v přímém přenosu sledovat úplně každý, a to na Google+ profilu Jana Krause, nebo na jeho YouTube kanálu, na kterém později přibude i záznam,” informoval mediální zástupce českého Googlu Dalibor Zíta.

K TÉMATU: Show Jana Krause míří i na YouTube. Včetně bonusů, co nebylo v televizi

Rozhovor je naplánovaný na čtvrteční odpoledne od 16 hodin. “Kromě sledování přenosu se může do diskuse přihlásit naprosto kdokoliv. Stačí, když předem pošle na email: hangout@symblaze.cz odpověd na otázku, proč si chce online popovídat s Janem Krausem. Autoři nejoriginálnějších odpovědí se budou moci do Vysílaného Hangoutu připojit třeba ze svého domova, a stát se tak online hosty Jana Krause,” vysvětlil Zíta. Jan Kraus na netradiční setkání zve již několik dní prostřednictvím banneru na hlavní straně české verze YouTube.

Našli jste v článku chybu?