Hlavní navigace

Jaro na Primě: Farmář, Šéfka, Ano, šéfe!, Jste to, co jíte a Petr Novotný

21. 1. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

21. 1. 2011

Jaké bude jaro na televizi Prima? Druhá nejsledovanější česká komerční televize programové schéma úzkostlivě tají, na veřejnost ale už proniklo několik informací a plánů. Hlavních programových taháků bude mít Prima hned několik. Chce jimi odlákat pozornost od další řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, s níž vyrukuje konkurenční Nova společně se slovenskou Markízou. Úplnou novinkou bude reality show Farmář hledá ženu a soutěž Šéfka.

K TÉMATU: Další federální soutěž od jara na Primě a Jojce: Šéfka s Norou Mojsejovou

Farmáře nasadí Prima po tři čtvrtě roku od uvedení úvodního castingového dílu, který odvysílala s velmi špatným výsledkem loni v létě. Slovenská televize Joj, která tento formát také zakoupila, Farmáře odvysílala již koncem minulého roku a znovu ho vrátí letos na jaře. Soutěž Šéfka je společným projektem Primy a Jojky a vychází z licencovaného formátu The Apprentice, který patří stejně jako Farmář či Česko Slovensko má talent společnosti FremantleMedia. V roli „šéfky“, která rozhoduje o tom, koho ze soutěžících najme do svého podniku za plat 100 tisíc dolarů ročně, se představí slovenská bavička Nora Mojsejová.

ČTĚTE TAKÉ: Zdeněk Pohlreich si bude sám produkovat svoje kuchařské pořady

Novou řadou se na Primu na jaře vrátí oblíbená reality show Jste to, co jíte s Kateřinou Cajthamlovou, a také další řada kuchařské show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, který si chtěl už veškeré další pořady produkovat sám. Již 7. února se na Primu vrátí vztahový seriál Cesty domů od režiséra Jiřího Adamce, a zaujme stejné vysílací dny a časy jako loni: pondělí a středu od 20 hodin. Adamec také vyjednává s Primou o nové zábavné show Trampoty, v níž by se na televizní obrazovku měl vrátit Petr Novotný.

NAPSALI JSME: Prima koupila licenci pro X Factor, nesmí ho ale nasadit proti SuperStar

Svoji vlastní show, podobnou někdejšímu pořadu Lucie na bílo, by měla mít na Primě i zpěvačka Lucie Bílá, která se s Novou rozkmotřila během vysílání talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Naopak pěveckou show X-Factor Prima podle zdroje z této televize definitivně přesunula na letošní podzim. Podrobnosti o jarním programovém schématu, včetně vysílacích dní a časů pro nové i staronové pořady, plánuje Prima sdělit na pravidelné tiskové konferenci, pravděpodobně během února.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.