Hlavní navigace

Jihomoravská RTA rozjíždí cestovatelský cyklus

5. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 10. 2009

Jihomoravská pobočka televizní sítě RTA přináší nový cestovatelský projekt s názvem Kam jedeš?. V regionu bude objevovat všechno od malých vesniček až po velké památky. Půjdeme pěšky, pojedeme na kole, koni, koloběžce a dokonce poletíme i v letadle. Netradiční dvacetiminutovka vás prostě vtáhne do děje. První díl uvidí diváci 7. října 2009 v našem vysílání na jižní Moravě, desetiminutové zkrácené verze pak budeme uvádět pravidelně každou středu. Na webových stránkách a připravovaném digitálním kanálu ale diváci najdou plnou verzi Kam jedeš?, řekl o projektu ředitel zpravodajství RTA Radim Jansa.

Kam jedeš? by mělo nahradit papírové brožurky a fungovat jako televizní průvodce. Poradíme divákům, kde si dát vyhlášenou specialitu, jak se kam dostat i bez auta a upozorníme i na to, kde je trasa náročná. Chceme je vzít jednoduše na výlet, popsala nový pořad moderátorka a režisérka Anna Štětinová. V pilotním dílu zavede diváky do Modrých hor, což je lokalita u Velkých Pavlovic.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).