Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jimmy Song: Bitcoin je hlavně úložiště hodnoty. Ethereum nepřináší nic užitečného od lnd - Jen teda nerozumim tomu, proc ten stary pomaly...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 1. 11. 2018 19:51

  lnd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Jen teda nerozumim tomu, proc ten stary pomaly bitkojn konecne nechcipne kdyz tu jde dalsich 2k novejsich nasledovniku;)
  Nic jineho nema tak bezpecnou sit, tak dobre vyvojare, tak velkou infrastrukturu, sitovy a Lindy efekt atd atd... Temer zadne hedge fondy nepracuji na ETF pro jine meny, ani zminka o tom ze by ICE, Fidelity nebo Nasdaq rozjizdeli shitkojn trading desk. Az tohle vsechno proslapne BTC, tak se za mnoho a mnoho let muze ukazat, ze nejaky dalsi blockhain ma trosku smysl, ale v dohledne dobe to nebude. Kazdy rok se pochovaj stovka altu, protoze mely za ukol jen odrbat lidi co chteli nakoupit lambo za kojn pro zubare;))

 • 31. 10. 2018 11:44

  AW (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  Naopak, zbytečný je Bitcoin. Je to proof-of-concept, který se nikdy neměl více rozšířit a již dávno jej měla nahradit jiná kryptoměna nové generace. Nicméně to někdo, kdo vidí v kryptoměnách pouze "úložiště hodnoty" nepochopí.