Hlavní navigace

Jindřich Marek odešel ze ZAK TV. Stejně jako Jihočeskou televizi ji povede Josef Bezpalec

8. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Obě stanice jsou šířeny v rámci regionálních nabídek multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group. ZAK TV a Jihočeskou televizi pojí společný vlastník a také graficky shodné logo.

Západočeská televize ZAK TV a Jihočeská televize mají od dnešního dne společného generálního ředitele. Serveru DigiZone.cz to oznámil právě jejich nový šéf Josef Bezpalec. Ke dni 31. července opustil regionální televizi ZAK její dlouhodobý ředitel Jindřich Marek. Ve firmě pracoval prakticky od jejího počátku, který se datuje k roku 1996, uvedl Bezpalec. Marek působil v televizi na různých technických pozicích a následně byl i výkonným ředitelem  ZAK TV.

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: Jihočeská televize začala šířit svůj signál z vysílače Kleť

Důvod, proč Jindřich Marek ze ZAK TV odchází, Bezpalec neuvedl. Jedním z důvodů může být i fakt, že v této stanici už neviděl své další uplatnění, respektive možnost kariérního růstu. Vzhledem k velmi dlouhé době strávené ve firmě se rozhodl vydat se na další pracovní etapu svého života, konstatoval nový šéf ZAKu a dodal: Se společností se rozchází v dobrém a televize s ním bude i nadále ve spojení. ZAK TV a Jihočeská televize jsou šířeny v rámci multiplexu 3 společnosti CDG.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).