Hlavní navigace

Jindřich Marek odešel ze ZAK TV. Stejně jako Jihočeskou televizi ji povede Josef Bezpalec

Lukáš Polák

Obě stanice jsou šířeny v rámci regionálních nabídek multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group. ZAK TV a Jihočeskou televizi pojí společný vlastník a také graficky shodné logo.

Doba čtení: 1 minuta

Západočeská televize ZAK TV a Jihočeská televize mají od dnešního dne společného generálního ředitele. Serveru DigiZone.cz to oznámil právě jejich nový šéf Josef Bezpalec. Ke dni 31. července opustil regionální televizi ZAK její dlouhodobý ředitel Jindřich Marek. Ve firmě pracoval prakticky od jejího počátku, který se datuje k roku 1996, uvedl Bezpalec. Marek působil v televizi na různých technických pozicích a následně byl i výkonným ředitelem  ZAK TV.

ČTĚTE TAKÉ: Jihočeská televize začala šířit svůj signál z vysílače Kleť

Důvod, proč Jindřich Marek ze ZAK TV odchází, Bezpalec neuvedl. Jedním z důvodů může být i fakt, že v této stanici už neviděl své další uplatnění, respektive možnost kariérního růstu. Vzhledem k velmi dlouhé době strávené ve firmě se rozhodl vydat se na další pracovní etapu svého života, konstatoval nový šéf ZAKu a dodal: Se společností se rozchází v dobrém a televize s ním bude i nadále ve spojení. ZAK TV a Jihočeská televize jsou šířeny v rámci multiplexu 3 společnosti CDG.

Našli jste v článku chybu?