Hlavní navigace

Kasa.cz možná změní majitele

6. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Internetová prodejní síť Kasa.cz možná změní majitele. O internetový obchodní dům prý projevila zájem společnost HP Tronic, tvrdí včerejší Hospodářské noviny. Společnost HP Tronic v Česku svojí maloobchodní sítí, složenou z obchodů Euronics a Proton, konkuruje zejména klasickým řetězcům jako Datart či Electro World. Vedle toho provozuje také internetové obchody eProton a Obchodní dům.cz a ze své velkoobchodní sítě další internetové obchody zásobuje. Do Kasy, která je na českém trhu již od roku…

Internetová prodejní síť Kasa.cz možná změní majitele. O internetový obchodní dům prý projevila zájem společnost HP Tronic, tvrdí včerejší Hospodářské noviny. Společnost HP Tronic v Česku svojí maloobchodní sítí, složenou z obchodů Euronics a Proton, konkuruje zejména klasickým řetězcům jako Datart či Electro World. Vedle toho provozuje také internetové obchody eProton a Obchodní dům.cz a ze své velkoobchodní sítě další internetové obchody zásobuje. Do Kasy, která je na českém trhu již od roku 1999 v první čtvrtletí a kterou vlastní slovenský podnikatel Pavol Krúpa, letošního roku vstoupil zahraniční investor Arca Capital. HP tronic by měl podle HN za internetový obchod zaplatit zhruba dvě stě milionů korun. Na vyjádření Martina Kasy zatím čekáme.

Autor článku

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).