Hlavní navigace

„Kat“ Simon Cowell už má v X Factoru nástupce, frontmana Aerosmith

25. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 11. 2010

Producent a porotce Simon Cowell, který bývá v britské verzi soutěže X Factor označován díky svému nekompromisnímu hodnocení jako kat, už má svého nástupce. Jak informovala agentura AP, v tomto křesle ho nahradí frontman skupiny Aerosmith a zpěvák Steven Tyler, mimochodem otec herečky Liv Tyler. O Cowellově odchodu informoval začátkem září britský deník The Sun. Důvodem má být jeho pracovní vytíženost. Producent se chce plně soustředit na verzi American Idol.

MM socky3

K TÉMATU: Originální X Factor opouští producent a porotce Simon Cowell

Vždycky jsem říkal, že to musí být někdo, kdo nebude hezčí než já, a to se podařilo, sdělil agentuře AP Cowell. Tyler se podle producenta na svou roli velice těší, zvláště proto, že půjde o zábavnou show. Musí se to tak brát. Nemůže se to brát příliš vážně, dodal Cowell. Pěvecká soutěž X Factor, kde ale nejde pouze o zpěv, se vysílá ve Velké Británii již od roku 2004. Poprvé se zde objevila 4. září. V porotě v současné době sedí kromě Cowella také Louis Walsh, který stojí mimo jiné za úspěchem skupin Boyzone a Westlife, Dannii Minogue, sestra zpěvačky Kylie Minogue, a Cheryl ColeGirls Aloud, jež se minulý rok vydala na sólovou dráhu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.