Hlavní navigace

„Kat“ Simon Cowell už má v X Factoru nástupce, frontmana Aerosmith

25. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
25. 11. 2010

Producent a porotce Simon Cowell, který bývá v britské verzi soutěže X Factor označován díky svému nekompromisnímu hodnocení jako kat, už má svého nástupce. Jak informovala agentura AP, v tomto křesle ho nahradí frontman skupiny Aerosmith a zpěvák Steven Tyler, mimochodem otec herečky Liv Tyler. O Cowellově odchodu informoval začátkem září britský deník The Sun. Důvodem má být jeho pracovní vytíženost. Producent se chce plně soustředit na verzi American Idol.

MMF24

K TÉMATU: Originální X Factor opouští producent a porotce Simon Cowell

Vždycky jsem říkal, že to musí být někdo, kdo nebude hezčí než já, a to se podařilo, sdělil agentuře AP Cowell. Tyler se podle producenta na svou roli velice těší, zvláště proto, že půjde o zábavnou show. Musí se to tak brát. Nemůže se to brát příliš vážně, dodal Cowell. Pěvecká soutěž X Factor, kde ale nejde pouze o zpěv, se vysílá ve Velké Británii již od roku 2004. Poprvé se zde objevila 4. září. V porotě v současné době sedí kromě Cowella také Louis Walsh, který stojí mimo jiné za úspěchem skupin Boyzone a Westlife, Dannii Minogue, sestra zpěvačky Kylie Minogue, a Cheryl ColeGirls Aloud, jež se minulý rok vydala na sólovou dráhu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).