Hlavní navigace

Křesťanská televize Noe rozšíří pozemní vysílání do Plzně, v rámci Regionální sítě 1

14. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po Praze, Českobudějovicku, Liberecku a Ostravsku půjde o čtvrtý region, kde bude možné TV Noe naladit pozemní cestou. Stanice jedná i o dalších lokalitách.

Televizní diváci v Plzni budou moci od příštího týdne naladit pozemní cestou další, již osmnáctý program. Do Regionální sítě 1, která nedávno zahájila vysílání z lokality Košutka na kanálu 37, vstoupí křesťanská televize Noe. Doplní tak Regionálnítelevizi CZ, která v tomto multiplexu dosud vysílá osamoceně. Serveru DigiZone.cz to potvrdil ředitel TV Noe Leoš Ryška i provozovatel Regionální sítě 1 Ivo Brabec. Stanice již využívá Regionální síť 1 v Českých Budějovicích a pozemně ji lze naladit i v Regionální síti 2 na Ostravsku, Regionální síti 3 na Liberecku a Jablonecku a Regionální síti 4 v Praze.

K TÉMATU: TV Noe vysílá pozemně v Praze stejně kvalitně jako na satelitu

Podle Ryšky probíhají jednání o rozšíření pozemního vysílání TV Noe i do dalších lokalit. „Musíme však pečlivě vybírat, v kterých místech by naše vysílání mělo správný ohlas a oslovilo i případné dárce,“ vysvětlil ředitel stanice. „Je nám jasné, že kdo Noe chce sledovat, už si ji naladil na satelitu, v kabelu nebo po internetu,“ dodal. Podle Brabce se TV Noe objeví i v nabídce Regionální sítě 1 na nových vysílačích Kamýk nad Vltavou, Jeseník – Zlatý Chlum a Příbram, k jejichž spuštění by mělo dojít v následujících dnech.

Content tip EARLY

TV Noe programově odmítá vysílat reklamu a veškeré náklady spojené s výrobou pořadů a šířením signálu pokrývá především z darů svých příznivců.

DigiZone.cz připravuje reportáž z návštěvy TV Noe a rozhovor s jejím ředitelem Leošem Ryškou

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).