Hlavní navigace

Leoš Pohl připravuje pro operátory a jejich zákazníky nový portál Filmpopular.cz

Lukáš Polák

Nový portál by měl sloužit především jako podpora prodeje tematických stanic CS Film a CS Mini. Přístup na něj by měl být chráněn údaji, které budou poskytovat provozovatelé pay TV.

Doba čtení: 1 minuta

Portál Filmpopular.cz, který bude určen výhradně kabelovým, IPTV a satelitním operátorům, respektive jejich zákazníkům, připravuje se svým týmem podle informací serveru DigiZone.cz ostravský podnikatel Leoš Pohl. Filmpopular by měl nabídnout obsah, který se nevejde na obrazovku a bude sloužit jako podpora prodeje televizních stanic Československé filmové společnosti. Právě tu Pohl vlastní. Firma je provozovatelem kanálů CS Film, CS Mini, Horor Film a nově také Kino Svět.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Leoš Pohl a Radim Pařízek: dva Ostraváci, co nebývale expandují v rádiu i televizi

To, jaký bude mít Filmpopular obchodní model, bude záležet na samotných operátorech. Běžní zájemci, tedy lidé, kteří nejsou zákazníci některého kabelového operátora, k němu mít přístup nebudou. Portál by totiž měl být chráněn přístupovými údaji, které budou poskytovat zákazníkům placených služeb jejich provozovatelé. Pohl je v oblasti digitální televize velice aktivní. Stojí i za pražskou Regionální sítí 4 a vlastní třetinový podíl ve společnosti RadioPraha, která provozuje tematickou stanici Rádio Dechovka.

Našli jste v článku chybu?