Hlavní navigace

Líbimseti nově spolupracuje s hudební službou MusicJet

18. 6. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Na českém komunitním serveru pro mladé Líbimseti.cz se objevila další novinka. „Líbko“ nyní spolupracuje s hudební službou MusicJet, společně spustili propagační web zaměřený na prodej hudby MusicJet.  MusicJet zatím příliš úspěšný v prodeji hudby na českém trhu není, navíc spolupráci s ním chce Seznam, dosud významný strategický partner, ukončit. Již dříve to při spuštění podobně zaměřené služby Mixer potvrdilo vedení Seznamu. MusicJet tedy hledá dalšího tahouna propagace a i když Líbko už…

Na českém komunitním serveru pro mladé Líbimseti.cz se objevila další novinka. „Líbko“ nyní spolupracuje s hudební službou MusicJet, společně spustili propagační web zaměřený na prodej hudby MusicJet. 

MusicJet zatím příliš úspěšný v prodeji hudby na českém trhu není, navíc spolupráci s ním chce Seznam, dosud významný strategický partner, ukončit. Již dříve to při spuštění podobně zaměřené služby Mixer potvrdilo vedení Seznamu. MusicJet tedy hledá dalšího tahouna propagace a i když Líbko už dávno není při síle, je to rozumná volba v segmentu mladých uživatelů.  

Rozhovor s Michalem Horákem, provozovatelem MusicJetu, najdete zde

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).