Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Lide.cz se mění na seznamku, komunitní weby prohrály boj s Facebookem od Válec - Na původní seznamce na seznamu jsem našel před...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 3. 5. 2014 21:12

  Válec (neregistrovaný) ---.18.broadband4.iol.cz

  Na původní seznamce na seznamu jsem našel před 8 lety bezva kamarádku. Díky čemu? Neměla tam fotku, ani já, a nikoho z nás dvou to nezajímalo. Důležitý pro nás byl tehdy písemný projev, ze kterého se dá usoudit, kdo je na druhé straně. Takže tehdy, v červnu 2006 jsem prohledával inzeráty do okamžiku, než mě zaujal text. NE FOTKA. A ač jsme spolu přestali žít jako milenci na Silvestra 2011, tak jsme stále velmi dobří přátelé. Ty fotky mohou být důležité pro někoho, kdo si chce užít jednu nebo více nocí s protějškem, ale nikam to nevede. Ta kámoška funguje dodnes velice dobře jako kámoška, ale nakonec v lednu 2012 jsem začal hledat znovu. Našel. S jednou tady kousek ode mne jsem si měsíc psal, viděli jsme se, ale nezajiskřilo to. Zajiskřilo to ale následně někde jinde, a 3 měsíce to fachalo se vším všudy, dnes jsme si z toho dělali společně po telefonu legraci, kterak dotyčná zbořila hlavou noční stolek v ložnici.... Poté, co odjela na měsíc do lázní, a řekla mě, že už nepřijede, tak jsem hledal dál. Kde? Na Seznamu na seznamce. A našel jsem. Opět ne díky fotce, ale díky textu. A ta baba se mnou funguje dodnes. Ač o 24 let mladší, tak nejen že mě dostala po 17 letech na lyže, a blbnuli jsme jak malé děti, ale je to skvělá slečna účetní, a určitě ne nehezká. Šikulka holka, a na začátku byla jen má zvědavost z inzerátu na Seznamu, kde stálo, že sex NE. Dobrá, ale jsme príma kamarádi dodnes, máme i společné zájmy jiné, než lyžování. Ctil jsem seznamku na SZ jako nejlepší. Všechny ty ostatní jsem rychle opustil, a jejich výkřiky padají do spamu. To, co bylo od 1/4 provedeno, musí být dílem primitivního idiota, který nemyslí na nic jiného než na postel. Postel je důležitá součást života, ale rozhodně k tomu není třeba fotek dopředu. Nakonec já nevěděl, kdo si po půl roce psaní ke mě přisedne do auta za husté chumelenice předštědrovečerní den kdesi u NB. A přisedla si náádherná, chytrá, a nevyčůraná ženská, prochechtali jsme se pak v Praze u kamarádky v penzionu i s jejím manželem až do Štědrého dne.
  Nevidím se sice s ní často, ale píšeme si každý den už skoro 2 roky, občas si zavoláme. A o tom to je drazí, ne z fotek, ale z písemného, déledobějšího styku pochopíte kdo je kdo.

 • 31. 5. 2014 0:31

  goretek (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Jen plny souhlas. Je to tak. Lide skoncilo mezi lidmi. Seznamka byla vyborna. Ale byla..... uz zadna neni