Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Má smysl u nás zavádět placenou pozemní televizi? Rozhodně ano od pcwifi - jo nekdo se podle me chytne ale bude...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 5. 2013 11:25

  pcwifi

  jo nekdo se podle me chytne ale bude to stezi odhad 5% obyvatel teto zeme, spis mene...cele to pak zhyne na nezajmu a nebo na silne chabem pokryti. dyt s MUXem 4 se dodnes perou (nutno podotknout ze neuspesne) a mist, kde si na prijem signalu musim poridit soukromy kopec je stale hodne...a to sem 30km od Brna. A nedejbóže v takovemto kryti chce nekdo prosazovat placeny prijem ? :o))) volba je zcela jasna, hura na satelit.

 • 27. 5. 2013 14:53

  franta

  Přesně tak. Aby to uspělo, muselo by to mít aspoň 10 programů ve výborné kvalitě, především sportovních. A i tak by to zřejmě stálo odhadem kolem 500 Kč. A kdyby tam byl třeba pro začátek jen jeden - jak tuším uvažovala Nova, že by tam mohl být Novasport, stál by asi kolem stovky. To by dal málokterý český divák. A aby Nova dala tomuto kanálu vůbec nějakou šanci a přilákala diváka, musela by zrušit veškeré sporty na Fandovi i na Nově - F1, MotoGP, NHL, atd. Tím by své diváky pěkně naštvala. To je můj názor. Osobně si předplácím dost peněz za sat, což připisuji své lenosti, ale kdybych z nějakého důvodu nechtěl nebo nemohl platit, je tady vždy internet, kde zdarma chytíte téměř veškerý sport živě a co se týče filmů, seriálů či doku, tak to se dá na druhý den po vysílání stáhnout. Jen je to trochu nepohodlné.