Hlavní navigace

Majitelé starších televizí Samsung mají smůlu. Voyo bude pouze v modelech 2011 a 2012

Lukáš Polák

Videoarchiv TV Nova míří do televizorů Samsung, ovšem ne do všech. Smůlu mají všichni ti, kteří jsou majiteli těchto produktů starších, než je rok 2011. Platit to bude i pro Blu-ray přehrávače.

Doba čtení: 1 minuta

Pokud jste majiteli televizorů značky Samsung, pak se jistě těšíte na zpřístupnění videotéky Voyo.cz, tedy archivu televize Nova, která nabízí mimo jiné i videopůjčovnu a vybrané živé přenosy Novy Sport. Nemusíte mít ale nutně vyhráno. Voyo.cz totiž bude dostupné pouze na modelech televizorů a Blu-ray přehrávačů z letošního a loňského roku. Serveru DigiZone.cz to potvrdila Marie Fianová z tiskového oddělení televize.

K TÉMATU: Novácké Voyo.cz bude dostupné i přes widgety televizorů Samsung

Kde bude Voyo.cz dostupné? To ukazuje následující tabulka

Jsme nadšeni, že jsme získali od CME službu Voyo pro Smart televizory Samsung. Voyo je dokonalou ukázkou toho, jak uspokojit obrovskou poptávku po vysoce kvalitních lokálních videoslužbách, prohlásil nedávno ředitel obsahu evropské centrály Samsungu Dan Saunders. V televizorech Samsung se má letos objevit také videotéka České televize – iVysílání. Jeho nasazení se zdrželo kvůli některým technickým překážkám. Samsung však zatím neoznámil, zdali bude tento archiv dostupný ve všech televizorech s připojením k internetu, nebo bude aplikován podobný model jako u Voya.

Našli jste v článku chybu?