Hlavní navigace

Mapy.cz nyní i jako aplikace pro Symbian

10. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Mapy.cz se po aplikaci pro iPhone dočkaly také aplikace určené chytrým telefonům se systémem Symbian a dotykovým displejem. Čekají na vás podobné funkce jako z iPhone bratříčka. Tedy úvodní obrazovka, která načítá body ve vašem okolí nebo v okolí mapy na kterou jste se posunuli. Dopravní vrstva ukazující aktuální průjezdnost v Praze. Turistická mapa včetně cyklotras a turistických tras. Hledání ve více než 540.000 firem a institucí katalogu Firmy.cz, popisuje Seznam.cz hlavní funkce nové…

Mapy.cz se po aplikaci pro iPhone dočkaly také aplikace určené chytrým telefonům se systémem Symbian a dotykovým displejem. Čekají na vás podobné funkce jako z iPhone bratříčka. Tedy úvodní obrazovka, která načítá body ve vašem okolí nebo v okolí mapy na kterou jste se posunuli. Dopravní vrstva ukazující aktuální průjezdnost v Praze. Turistická mapa včetně cyklotras a turistických tras. Hledání ve více než 540.000 firem a institucí katalogu Firmy.cz, popisuje Seznam.cz hlavní funkce nové aplikace.

Podporovány mají být konkrétně tyto telefony: Nokia 5228, Nokia 5230, Nokia 5233, Nokia 5235 Ovi Music Unlimited, Nokia 5250, Nokia 5530 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia C5–03, Nokia C6–00, Nokia N97, Nokia N97 mini, Nokia X6–00, Samsung i8910 HD, Sony Ericsson U1i Satio, Sony Ericsson U5i Vivaz a Sony Ericsson U8i Vivaz. Seznam.cz, který je provozovatelem služby Mapy.cz, nyní pracuje na aplikaci pro Android a iPad.

Zdroj: Blog Seznam.cz

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.