Hlavní navigace

Mareš urážející Hrušku prozatím nejsledovanějším dílem show Primy v 15–54

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO – Hruška byl v pořadu hostem spolu s modelkou a moderátorkou Ivou Kubelkovou. U ní je důležité zmínit, že právě ona byla donedávna jednou z tváří televize Prima.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Noční Show Leoše Mareše, v níž populární moderátor poměrně nevybíravě urazil díky narážce na skauting svého kolegu a hosta Ladislava Hrušku, se stala v noci z úterý na středu prozatím nejsledovanějším dílem tohoto pořadu na televizi Prima. Je-li tedy řeč o mladších divácích. Show Leoše Mareše shlédlo 114 tisíc diváků a ve svém časovém slotu byla nejsledovanějším pořadem v ČR, uvedl Josef Bouška ze společnosti Cook Communication, která pořad zastupuje.

K TÉMATU: Show Leoše Mareše v datech: jak je úspěšná na Primě a jak na Mňam TV?

Diners Vánoce2019

Hruška byl v pořadu hostem spolu s modelkou a moderátorkou Ivou Kubelkovou. U ní je důležité zmínit, že právě ona byla donedávna jednou z tváří televize Prima. Po dohodě s vedením stanice ovšem pořad opustila a věnovala se dalším aktivitám. Prima si našla za ni náhradu v podobě jednadvacetileté Evy Perkausové, kterou si shodou okolností pozval tým Show Leoše Mareše do pořadu taktéž tento týden. Pořad je pro moderátora splněním dlouholetého snu mít vlastní „late night“ formát.