Hlavní navigace

Mareš urážející Hrušku prozatím nejsledovanějším dílem show Primy v 15–54

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO – Hruška byl v pořadu hostem spolu s modelkou a moderátorkou Ivou Kubelkovou. U ní je důležité zmínit, že právě ona byla donedávna jednou z tváří televize Prima.

Doba čtení: 1 minuta

Noční Show Leoše Mareše, v níž populární moderátor poměrně nevybíravě urazil díky narážce na skauting svého kolegu a hosta Ladislava Hrušku, se stala v noci z úterý na středu prozatím nejsledovanějším dílem tohoto pořadu na televizi Prima. Je-li tedy řeč o mladších divácích. Show Leoše Mareše shlédlo 114 tisíc diváků a ve svém časovém slotu byla nejsledovanějším pořadem v ČR, uvedl Josef Bouška ze společnosti Cook Communication, která pořad zastupuje.

K TÉMATU: Show Leoše Mareše v datech: jak je úspěšná na Primě a jak na Mňam TV?

Hruška byl v pořadu hostem spolu s modelkou a moderátorkou Ivou Kubelkovou. U ní je důležité zmínit, že právě ona byla donedávna jednou z tváří televize Prima. Po dohodě s vedením stanice ovšem pořad opustila a věnovala se dalším aktivitám. Prima si našla za ni náhradu v podobě jednadvacetileté Evy Perkausové, kterou si shodou okolností pozval tým Show Leoše Mareše do pořadu taktéž tento týden. Pořad je pro moderátora splněním dlouholetého snu mít vlastní „late night“ formát.

Našli jste v článku chybu?