Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Medicína 2.0: Kdy dorazí digitální zdravotnictví s účastí pacienta i do Česka? od aaa - silena nuda ten clanek... jestlize maj radi twitter...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 10. 2012 19:10

  aaa (neregistrovaný) 77.104.225.---

  silena nuda ten clanek... jestlize maj radi twitter tak toto je pravy opak. mam pocit ze panove jsou kapanek mimo misu. takovy vecni studenti. jo bavi mi pocitace, mam neco vystudovane tak sup nasroubuji to tam (tady lekarstvi). a budu o tom vsude psat jak jsem buh. sevce drz se sveho kopyta.

 • 16. 10. 2012 19:15

  majk (neregistrovaný) 77.104.225.---

  Konference v rámci studia - nejluxusnější věc. Pak vyplodit článek. Hlavně dlouhej jak nás to učí. Praxe chce stručnost. Až dostudujete pochopíte.

 • 18. 10. 2012 17:00

  aaa (neregistrovaný) 77.104.225.---

  A ted tu o karkulce... Dva kamosi si to jako chteli zaplatit a nahodou jim to zaplatila skola. A pak nahodou o tom oba (o sobe) napisou clanek. A nezapomenou se pochvalit :-)

 • 16. 10. 2012 21:45

  bez přezdívky

  Vzhledem k tomu, že oba máme již pregraduální standardní studium úspěšně ukončeno a vzhledem k faktu, že jsme zaměstnáni (alespoň v rámci DPP či DPČ), jak na akademické půdě, tak v komerční sféře, umíme rozeznat potřeby jednotlivých prostředí. Pokud jsme považováni jako doktorandi a pedagogové za věčné studenty, pak nás to těší, protože odborník se má vzdělávat stále, a zároveň tento Váš předpoklad za věčné studenty považuje i ostatní pedagogy na akademické půdě.
  Konferenci jsme si financovali sami a dlouhou dobu jsme nepočítali se spolufinancováním jinými subjekty. Nakonec se část celkových nákladů podařilo uhradit jinými, než osobními zdroji.
  Pokud považujete náš článek za dlouhý a nudný, máte na to plné právo. Délka textu odpovídá podmínkám serveru Lupa.cz a snaze poskytnout maximum informací z konference. To, že se nejedná o chybně/zbytečně naroubované téma na jiné, dokládá sama konference Medicine 2.0, její program, témata ostatních prezentací a účastníci z různých zemí. Nemusíte s novými možnostmi ve zdravotnictví souhlasit, pochybovat o významu našeho činění ve světle dění v zahraničí, konferencí a článků v odborných časopisech lze však stěží :)