Hlavní navigace

Miloš Čermák má zablokovaný účet na Facebooku (AKTUALIZOVÁNO)

25. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Bude vám Miloš Čermák na Facebooku chybět? A jak myslíte, že Miloš nemožnost sociálního facebookového života zvládne?

The page you requested was not found“ („Požadovaná stránka nebyla nalezena“) vás čeká místo profilu Miloše Čermáka na Facebooku. Ten  byl ještě nedávno k nalezení na www.facebook.com/milos.cermak a dnes ráno ho možná můžeme považovat za další projev volební hysterie. Pokud by vám snad Miloš chyběl, prozatím ho najdete stále jako @cermak na Twitteru.

Jaký je důvod nedostupného účtu Miloše Čermáka nevíme, ale nedávno něco podobného potkalo Matěje Hollana, viz Volební boj přiostřuje, Matěj Hollan přišel o účet na Facebooku, Miloš prozatím také netuší. 

DODATEK 9:15 – Milošovi Facebook předložil test znalosti jeho vlastních přátel z „bezpečnostních důvodů“, takže těžko říct, proč mu vlastně zablokovali účet. Jeden z možných důvodů by bylo velké množství pokusů o neúspěšná přihlášení k jeho účtu, ale u Facebooku jeden nikdy neví. Pikantní ale je, že účet je stále zablokovaný. A ačkoliv testem rozpoznávání fotek na Facebooku prošel, tak visí na něčem jako „no verification methods are currently available“.

Jak takový test fotkami vypadá? To můžete vidět na následujících screenshotech:

MMF24

DODATEK 9:45 – Miloše Čermáka zablokovali kvůli jednomu příspěvku na Stránce Reflexu a původní předpoklad o dalším vedlejším efektu volební hysterie se tak splnil. 

PS: A protože je pátek (a tedy klasické #ff aneb FollowFriday), tak zkuste @friendlyAnna. Nejenom proto, že mě na to jako první ráno upozornila, ale také třeba proto, že název jejího účtu (Zvrhlá žába Anna) čtu neustále jinak. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).