Hlavní navigace

Miloš Čermák má zablokovaný účet na Facebooku (AKTUALIZOVÁNO)

Daniel Dočekal

Bude vám Miloš Čermák na Facebooku chybět? A jak myslíte, že Miloš nemožnost sociálního facebookového života zvládne?

Doba čtení: 1 minuta

The page you requested was not found“ („Požadovaná stránka nebyla nalezena“) vás čeká místo profilu Miloše Čermáka na Facebooku. Ten  byl ještě nedávno k nalezení na www.facebook.com/milos.cermak a dnes ráno ho možná můžeme považovat za další projev volební hysterie. Pokud by vám snad Miloš chyběl, prozatím ho najdete stále jako @cermak na Twitteru.

Jaký je důvod nedostupného účtu Miloše Čermáka nevíme, ale nedávno něco podobného potkalo Matěje Hollana, viz Volební boj přiostřuje, Matěj Hollan přišel o účet na Facebooku, Miloš prozatím také netuší. 

DODATEK 9:15 – Milošovi Facebook předložil test znalosti jeho vlastních přátel z „bezpečnostních důvodů“, takže těžko říct, proč mu vlastně zablokovali účet. Jeden z možných důvodů by bylo velké množství pokusů o neúspěšná přihlášení k jeho účtu, ale u Facebooku jeden nikdy neví. Pikantní ale je, že účet je stále zablokovaný. A ačkoliv testem rozpoznávání fotek na Facebooku prošel, tak visí na něčem jako „no verification methods are currently available“.

Jak takový test fotkami vypadá? To můžete vidět na následujících screenshotech:

DODATEK 9:45 – Miloše Čermáka zablokovali kvůli jednomu příspěvku na Stránce Reflexu a původní předpoklad o dalším vedlejším efektu volební hysterie se tak splnil. 

PS: A protože je pátek (a tedy klasické #ff aneb FollowFriday), tak zkuste @friendlyAnna. Nejenom proto, že mě na to jako první ráno upozornila, ale také třeba proto, že název jejího účtu (Zvrhlá žába Anna) čtu neustále jinak. 

Našli jste v článku chybu?