Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Ministr Klempíř postrádá analýzy vyváženosti vysílání. Jsou přitom na webu. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.

  • 16. 2. 2026 19:13

    Filip Jirsák

    Pan Jirsák chce diktovat a hojně cenzurovat - a propagovat tu svojí jedinou údajně pravou pravdu.
    To je lež.

    Už jsem mu to psal, že je názorem o demokracii úplně mimo mísu - a nechce to stále pochopit :-)
    Vzhledem k tomu, že ve svých komentářích prokazatelně lžete, tak vaše názory prostě neberu v úvahu. To neznamená, že bych je nechtěl pochopit. Prostě je jenom jako názory lháře ignoruju.

    Hlavně, že má na nesouhlasné diskutéry plnou kapsu škaredých polepek.
    V této diskusi jsem žádnou škaredou nálepku natož polepku nepoužil.

    Samej šváb, Rusko, kolaborant apod. primitivní trapárny.
    Nedokážete odkázat na jediný komentář v této diskusi, kde jsem použil slovo „šváb“ nebo „kolaborant“. Takže prokazatelně lžete.

    Je to trapný a ubohý když toto někdo používá.
    Trapný a ubohý je, když někdo bezostyšně lže tak jako vy.

    Vždycky si říkám, jak by někdo úplně nezaujatý, takový ufon z jiné planety, mohl v těchto diskusích poznat, kdo stojí na straně dobra a kdo na straně zla. A zatím pořád je to rozpoznávání jednoduché, protože lidé stojící na straně zla si většinou nemůžou pomoci a okatě lžou a používají argumentační fauly.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).