Hlavní navigace

Módní reality show Face of Fashion TV se přesune ze Slovenska do Česka

24. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Aktérky této reality show musely na Slovensku čelit různým situacím, ve kterých by se jako tváře Fashion TV mohly ocitnout. Autorkou námětu a scénáře je Gabriela Drobová.

Lifestylový kanál Fashion TV začal u nás shánět zájemkyně pro svou módní reality show Face of Fashion TV II – Czech Edition. Ze slovenské verze vzešla 17. května jako vítězka Jana Mutňanská, nyní bude tato světová módní televize hledat novou tvář pro naši regionální verzi také v Česku. Pokud se chceš stát novou tváří Fashion TV Czech&Slovak v České republice, pošli svoji fotografii, pár vět o sobě a kontaktní údaje na adresu info@tvfashion.eu, píše stanice na Facebooku.

K TÉMATU: Novou moderátorkou česko-slovenské Fashion TV je modelka Jana Mutňanská

Autorkou námětu a scénáře reality show Face of Fashion TV je ředitelka česko-slovenské verze tohoto módního kanálu Gabriela Drobová. Na Slovensku soutěž moderoval Braňo „Bruno“ Ciberej, který Drobové se scénářem pomáhal. Kdo se stane „hlasem“ tohoto formátu u nás, je prozatím otázkou. U našich východních sousedů se adeptky na moderátorku ocitly například v minusových teplotách, stresových situacích, ale i luxusu, který ke značce Fashion TV neodmyslitelně patří.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.