Hlavní navigace

Microsoft radí sáhnout po 32bitové verzi Office 2010

11. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na oficiálním webu dokončované kancelářské sady Office 2010 jsou k dispozici odpovědi na některé základní otázky k programu technologické garance, o němž jsme vás již informovali. Vyčíst lze několik nových resp. upřesňujících a doplňujících informací. Pokud zákazníci nemají k dispozici dostatečně rychlé internetové připojení, aby si Office 2010 si stáhli z Internetu, Microsoft jim pošle instalační DVD klasickou cestou. Může to ale trvat až čtyři týdny a zákazník zaplatí náklady spojené s…

Na oficiálním webu dokončované kancelářské sady Office 2010 jsou k dispozici odpovědi na některé základní otázky k programu technologické garance, o němž jsme vás již informovali. Vyčíst lze několik nových resp. upřesňujících a doplňujících informací. Pokud zákazníci nemají k dispozici dostatečně rychlé internetové připojení, aby si Office 2010 si stáhli z Internetu, Microsoft jim pošle instalační DVD klasickou cestou. Může to ale trvat až čtyři týdny a zákazník zaplatí náklady spojené s dopravou. Microsoft také upřesňuje klíč, podle něhož je určována ekvivalentní edice k přechodu:

  • Z Office 2007 v edicích Ultimate, Professional a Small Business se bude přecházet na Office 2010 v edici Professional.
  • Z Office 2007 v edici Standard a Basic se bude přecházet na Office 2010 Home and Business.
  • Z Office 2007 v edici Home and Student pro nekomerční užití se bude přecházet na stejnou edici Office 2010.

Program technologické záruky se netýká starších verzí kancelářské sady Microsoftu a ani produktů Groove 2007, InfoPath 2007, SharePoint Designer 2007 nebo Communicator 2007. Program technologické záruky se také netýká všech lokalizací Office 2007 resp. Office 2010. Čeština na seznamu podporovaných jazyků nechybí, slovenština však ano. Přechod přitom musí být uskutečněn na verzi ve stejném jazyce. Zajímavostí pak je, že i přes očekávanou existenci 64bitové verze Microsoft doporučuje tu 32bitovou. Argumentuje kompatibilitou doplňků třetích stran.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).