Hlavní navigace

Microsoft uvolnil kritickou záplatu pro 64bitová Windows 7

14. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft uvolnil kvarteto záplat pro své produkty. Jde o očekávané opravy uvolňované v rámci tradičního záplatovacího dne, kterým je vždy druhé úterý v měsíci. Jedna kritická záplata se týká především Windows XP, další pak 64bitových Windows 7. Třetí kritická bezpečnostní aktualizace je určena pro kancelářské balíky Office 2003 a Office 2007. Čtvrtou do party je pak důležitá záplata pro e-mailového klienta Outlook 2002, Outlook 2003 a Outlook 2007. Podrobnější informace jsou k dispozici na…

Microsoft uvolnil kvarteto záplat pro své produkty. Jde o očekávané opravy uvolňované v rámci tradičního záplatovacího dne, kterým je vždy druhé úterý v měsíci. Jedna kritická záplata se týká především Windows XP, další pak 64bitových Windows 7. Třetí kritická bezpečnostní aktualizace je určena pro kancelářské balíky Office 2003 a Office 2007. Čtvrtou do party je pak důležitá záplata pro e-mailového klienta Outlook 2002, Outlook 2003 a Outlook 2007. Podrobnější informace jsou k dispozici na webu Microsoft TechNet.

Vedle záplat opět vyšla i nová verze Nástroje pro odstranění škodlivého softwaru, která si poradí i s velmi zákeřným rootkitem Win32/Bubnix. Nástroj pro odstranění škodlivého softwaru i uvolněné bezpečnostní aktualizace jsou samozřejmě v distribuci přes Microsoft Update. Pokud se nestane nic mimořádného, tak další záplaty by se měly objevit 10. srpna 2010.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).