Hlavní navigace

Na Barrandově končí také šéf výroby

10. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 6. 2009

Již třetí manažer opouští od jejího startu digitální plnoformátovou televizi Barrandov. Dnes o tom informuje server Lidovky.cz. Ředitel výroby Petr Nezval webu řekl, že odchází z důvodu odlišeného názoru na financování televize. Jeho odchod potvrdila i ředitelka a předsedkyně představenstva TV Barrandov Janka Vozárová. Možná mám na své podřízené vysoká kritéria, přiznala Vozárová.

BRANDstorming tip2

S paní ředitelkou máme na určité výrobní i manažerské postupy rozdílné názory, a vzhledem k tomu, že jsem dospěl k přesvědčení, že naše názory nejsou schopny se výhledově sladit, rozhodl jsem se funkci opustit, uvedl pro Lidovky.cz Nezval, který však bude ještě v TV Barrandov několik týdnů pracovat, aby dotáhl do konce některé rozdělané projekty. Vozárová uvedla, že ředitel výroby je pro ní strážcem rozpočtu a v rozbíhající stanici je nutné každou korunu pořádně propočítat. To je přirozené, není v tom nic osobního, dodala.

ČTĚTE TAKÉ:
V TV Barrandov skončil šéfredaktor zpravodajství
Programový ředitel Svora končí na TV Barrandov

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).